Oświetlenie LED i energooszczędne oświetlenie dla Twojego domu

Tutaj znajdziecie Państwo ciekawe artykuły dotyczące naszych produktów, nowości sposobów montażu oraz inne tematyczne porady.
Druga edycja turnieju Design Light Cup za nami!

W sobotę 23 marca odbył się już drugi turniej pod nazwą Design Light CUP, w którym wzięło udział osiem drużyn z rocznika 2014 i młodszych.

Read more
Design Light
277 views

Wpieramy i edukujemy młodzież szkolną!

W odpowiedzi na zaproszenie Branżowej Szkoły I Stopnia i Technikum, przeprowadziliśmy seminarium nt. funkcjonalnego i energooszczędnego oświetlenia LED. Spotkanie odbyło się w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nysie pod koniec lutego. Wzięli w nim udział uczniowie i nauczyciele nyskiego mechanika.

Read more
Design Light
385 views

Dzień Stolarza z Design Light!

Jak co roku ruszamy z kolejną serią targów branżowych. W najbliższych miesiącach spotkacie przedstawicieli naszej firmy w wielu miejscach w Polsce. Będziemy obecni na Targach Dostawców i Dniach Otwartych u naszych klientów - w hurtowniach akcesoriów meblowych.

Read more
Design Light!
465 views

Lubimy być EKO!

Dbanie o ekologię to obecnie konieczność i nasz obowiązek. Wprowadzając na rynek nowe produkty, staramy się, aby były one jak najbardziej ekologiczne, efektywne energetycznie i dzięki użytym dobrej jakości materiałom, służyły przez długie lata.

Read more
Design Light
410 views

Świąt pełnych blasku życzy Design Light

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia składamy życzenia:zdrowia, radości, spełnienia marzeń,zawodowej satysfakcji i wielu sukcesów w Nowym Rokuzespół Design Light

Read more
Design Light
528 views

Wspieramy akcję "Zaprzęg św. Mikołaja"

Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim opanuje nas świąteczny nastrój. Warto podzielić się tą radością, szczególnie z dziećmi i rodzinami, które potrzebują wsparcia.

Read more
Design Light
499 views

Wspieramy sportowców!

Miło nam poinformować, że nasz lokalny zawodnik odnosi spore sukcesy w dyscyplinach kulturystyka i fitness. Daniel Szenawa zdobył właśnie 1 miejsce w kat. masters oraz 4 miejsce w kat. open class e na Fitness Authority Open Polish Championship federacji NPC w Nadarzynie!

Read more
Design Light
740 views

Wspieramy młodych piłkarzy - turniej Design Light Cup

W sobotę 15-go kwietnia odbyła się pierwsza edycja turnieju piłkarskiego, w którym wzięły udział dzieci z rocznika 2014 i młodsze.

Read more
Design Light
969 views

Jesteśmy na Instagramie. Wejdź i kliknij "obserwuj", aby śledzić nasze wpisy!

Zapraszamy na nasz profil firmowy i do obserwowania postów. Znajdziesz nas tutaj: https://www.instagram.com/designlight_ledlighting/   Dlaczego warto założyć konto na Instagramie? To jedna z najbardziej popularnych platform społecznościowych, pełna atrakcyjnych i designerskich zdjęć, grafik czy filmów.

Read more
Design Light
1012 views

Sprawdź naszą nowość - lampa liniowa LED BROOKLYN

Rozszerzyliśmy asortyment produktów o nowość naszej produkcji - lampę LED BROOKLYN. Oświetlenie to jest gotowe do podłączenia pod napięcie 230V AC i ma moc 60W. Charakteryzuje się bardzo dużym strumieniem świetlnym - 3500 lm, dzięki czemu idealnie oświetli blat roboczy.

Read more
Design Light
1349 views
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.