Oprawy i lampki podszafkowe LED 

Widok:
Siatka
Lista
na stronę

Oprawa OVAL z dystansem to oszczędna i bardzo wydajna oprawa LED o mocy 2W. Oprawę stosuje się nawierzchniowo, jako oświetlenie blatu roboczego montowane pod szafkami kuchennymi.

ZASILACZA 12V DCZASILACZA 12V DCOprawa SQUARE XL to bardzo wydajna oprawa LED o mocy 2W. Oprawę stosuje się nawierzchniowo. Dostępna jest w dwóch barwach światła.

Oprawa SQUARE2 to oszczędna oprawa LED o mocy 1,5W. Stosuje się ją nawierzchniowo, jako oświetlenie blatu roboczego montowane pod szafkami kuchennymi. Oprawa może też służyć jako oświetlenie dekoracyjne do mebli – dostępna jest w różnych kolorach i z różnymi barwami światła.

Oprawa SQUARE RGB to oszczędna i bardzo wydajna oprawa LED o mocy 2W. Oprawę stosuje się nawierzchniowo, jako oświetlenie blatu roboczego montowane pod szafkami kuchennymi. Może też służyć jako oświetlenie dekoracyjne do mebli.

Oprawa OVAL SKOS MASTER z wyłącznikiem  to oszczędna i bardzo wydajna oprawa LED o mocy 2W. Oprawę stosuje się nawierzchniowo, jako oświetlenie blatu roboczego montowane pod szafkami kuchennymi.

Oprawa OVAL do wbudowania to oszczędna i bardzo wydajna oprawa LED o mocy 2W. Montuje się ją np. w płycie meblowej w otworze o średnicy 58 mm. Oprawa stanowi oświetlenie blatu roboczego w kuchni.

Oprawa OVAL SKOS z ukośnym dystansem to oszczędna i bardzo wydajna oprawa LED o mocy 2W. Oprawę stosuje się nawierzchniowo, jako oświetlenie blatu roboczego montowane pod szafkami kuchennymi.

Oprawa ORBIT XL to oszczędna i bardzo wydajna oprawa LED o mocy 3W. Oprawę stosuje się nawierzchniowo, jako oświetlenie blatu roboczego montowane pod szafkami kuchennymi i nie tylko. Nowoczesne diody LED to 100% więcej światła!

Oprawa ORBIT XL MASTER to oszczędna i bardzo wydajna oprawa LED o mocy 3W. Oprawę stosuje się nawierzchniowo, jako oświetlenie blatu roboczego montowane pod szafkami kuchennymi.

Oprawa ORBIT to oszczędna i bardzo wydajna oprawa LED o mocy 1,5 W. Oprawę stosuje się nawierzchniowo, jako oświetlenie blatu roboczego montowane pod szafkami kuchennymi.

ORBIT RGB 2W Oprawa nawierzchniowa ORBIT RGB 2W posiada 9 diod LED RGB o maksymalnej mocy 2W. Wyróżnia ją możliwość zmiany programów sterowania za pomocą sterownika RGB z pilotem.

Zestaw trzypunktowy LED ORBIT XL z jedną oprawą typu MASTER to nowatorski sposób na oświetlenie powierzchni użytkowych.

Czym jest oświetlenie podszafkowe LED?

Nowoczesne oświetlenie podszafkowe LED może całkowicie odmienić panującą w pomieszczeniu atmosferę. Zastosowanie optymalnego oświetlenia znacząco wpływa na poprawę samopoczucia domowników i komfort codziennego życia. Oferujemy wysokiej jakości oświetlenie LED podszafkowe do salonów, kuchni oraz łazienek. Nasze produkty łączą w sobie wysoką funkcjonalność z estetycznym wyglądem. Światła podszafkowe LED są obecnie istotną częścią wystroju wnętrza w każdym domu, stanowiąc element dekoracyjny przyciągający wzrok.

W naszej ofercie można znaleźć oprawy podszafkowe LED zarówno okrągłe, jak i kwadratowe o mocy od 1,5W do 3W. Model OVAL DYSTANS 2W to doskonałe rozwiązanie nad blaty kuchenne. Ta lampa LED podszafkowa pomoże też wyeksponować wybrane miejsca, np. w witrynach czy wnękach architektonicznych. Oprawa dostępna jest w 5 kolorach, dając użytkownikowi wybór spośród trzech barw światła. Z kolei podszafkowa lampa LED ORBIT XL 3W posiada aż 9 diod generujących strumień światła o jasności 280 lumenów.

Nowoczesne wnętrza potrzebują oświetlenia podszafkowego LED!

Odpowiednio zamontowane podszafkowe oświetlenie sprawi, że wykonywanie codziennych czynności, takich jak krojenie, gotowanie czy zmywanie, stanie się znacznie przyjemniejsze. Naturalnie lampki podszafkowe sprawdzą się także w innych pomieszczeniach. Dużą zaletą jest ich płaski kształt, dzięki czemu są niezwykle subtelne i nie zaburzają formy mebla.

W asortymencie dostępne jest również ledowe oświetlenie podszafkowe SQUARE RGB w zestawie 3 pkt. Załączony sterownik ułatwia precyzyjną kontrolę programu świecenia. Model ten odznacza się dużą energooszczędnością, a sam montaż jest wyjątkowo prosty. Oświetlenie podszafkowe z serii FOTON 3W to coś dla miłośników minimalistycznego designu. Przyjemnie rozproszone światło o jasności 140-170 lumenów nie męczy oczu, zapewniając doskonałe warunki do pracy. Wszystkie oprawy podszafkowe objęte są gwarancją.

Wysokiej jakości lampy podszafkowe LED to podstawa przy wyborze odpowiednich systemów dekoracji wnętrz

Ledy podszafkowe mogą być zamontowane na wiele sposobów. W sklepie oferujemy szeroki wybór akcesoriów do lamp, wzbogacających ich funkcjonalność. Posiadamy również artykuły dla osób poszukujących oryginalnych rozwiązań – lampa podszafkowa LED MASTER 4W to listwa z wbudowanym dotykowym wyłącznikiem. Wraz z modelami PUPIL tworzy kompletny system oświetleniowy emitujący silny, rozproszony strumień światła o barwie ciepłej bądź zimnej. Ta oprawa podszafkowa LED posiada 2m przewód, który z łatwością można schować z tyłu.

Każda oferowana w sklepie oprawa podszafkowa charakteryzuje się długą żywotnością i wykonana jest w zgodzie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa. Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Nasze lampy podszafkowe LED pozwolą Państwu stworzyć funkcjonalny system oświetlenia w każdym wnętrzu, niezależnie od jego stylu. Zakupiona oprawa LED podszafkowa może być zamontowana w meblach już gotowych bądź właśnie wykonywanych na zamówienie.