Oprawy i lampki podszafkowe LED 

Widok:
Siatka
Lista
na stronę

MASTER LED 4W to nowoczesna listwa sterująca z wyłącznikiem dotykowym i okablowaniem, o długości 270 mm i maksymalnej mocy 4W.

Listwa oświetleniowa PUPIL LED o długości 270mm i mocy 4W z okablowaniem do rozbudowy zestawu Master/Pupil.

Futura XC to nowoczesna lampa poszafkowa z wbudowanym wyłącznikiem dotykowym XC60. Oprawa wyposażona jest w wydajne diody typu 2835, gwarantujące dużą ilość światła.

65,00 zł Dostępny w 10 dni

Oprawa MAGNETO to oszczędna i bardzo wydajna oprawa LED o mocy 2,6W. Oprawę stosuje się jako oświetlenie blatu roboczego montowane pod szafkami kuchennymi. Montaż do wpustu lub nawierzchniowy.

Oprawa SENSO to nowoczesna oprawa nawierzchniowa LED o mocy 2,5W. Świetnie nadaje się do oświetlenia mebli.

Oprawa SENSO master to nowoczesna oprawa nawierzchniowa LED 2,5W z wyłącznikem dotykowym. Świetnie nadaje się do oświetlenia mebli.

Corner LED - listwa zasilająca narożna 230V AC z wyłącznikiem oraz wbudowanym źródłem światła o mocy 7W i w barwie neutralnej.

Oprawa OVAL SKOS z ukośnym dystansem to oszczędna i bardzo wydajna oprawa LED o mocy 2W. Oprawę stosuje się nawierzchniowo, jako oświetlenie blatu roboczego montowane pod szafkami kuchennymi.

Oprawa OVAL SKOS MASTER z wbudowanym wyłącznikiem to oszczędna i bardzo wydajna oprawa LED o mocy 2W. Oprawę stosuje się nawierzchniowo, jako oświetlenie blatu roboczego montowane pod szafkami kuchennymi. Wystarczy dotknąć oprawy, aby sterować oświetleniem. Można dokupić kilka opraw OVAL SKOS i stworzyć układ oczek LED.

Oprawa OVAL z dystansem to oszczędna i bardzo wydajna oprawa LED o mocy 2W. Oprawę stosuje się nawierzchniowo, jako oświetlenie blatu roboczego montowane pod szafkami kuchennymi.

Oprawa OVAL do wbudowania to oszczędna i bardzo wydajna oprawa LED o mocy 2W. Montuje się ją np. w płycie meblowej w otworze o średnicy 55 mm. Oprawa sprawdzi się doskonale jako oświetlenie blatu roboczego w kuchni.

Oprawa SQUARE XL to bardzo wydajna oprawa LED o mocy 2W. Oprawę stosuje się nawierzchniowo. Dostępna jest w dwóch barwach światła.

Czym jest oświetlenie podszafkowe LED?

Nowoczesne oświetlenie podszafkowe LED może całkowicie odmienić panującą w pomieszczeniu atmosferę. Zastosowanie optymalnego oświetlenia znacząco wpływa na poprawę samopoczucia domowników i komfort codziennego życia. Oferujemy wysokiej jakości oświetlenie LED podszafkowe do salonów, kuchni oraz łazienek. Nasze produkty łączą w sobie wysoką funkcjonalność z estetycznym wyglądem. Światła podszafkowe LED są obecnie istotną częścią wystroju wnętrza w każdym domu, stanowiąc element dekoracyjny przyciągający wzrok.

W naszej ofercie można znaleźć oprawy podszafkowe LED zarówno okrągłe, jak i kwadratowe o mocy od 1,5W do 3W. Model OVAL DYSTANS 2W to doskonałe rozwiązanie nad blaty kuchenne. Ta lampa LED podszafkowa pomoże też wyeksponować wybrane miejsca, np. w witrynach czy wnękach architektonicznych. Oprawa dostępna jest w 5 kolorach, dając użytkownikowi wybór spośród trzech barw światła. Z kolei podszafkowa lampa LED ORBIT XL 3W posiada aż 9 diod generujących strumień światła o jasności 280 lumenów, dając mocne światło użytkowe.

Nowoczesne wnętrza potrzebują oświetlenia podszafkowego LED!

Odpowiednio zamontowane podszafkowe oświetlenie sprawi, że wykonywanie codziennych czynności, takich jak krojenie, gotowanie czy zmywanie, stanie się znacznie przyjemniejsze i bezpieczniejsze. Nasze lampki podszafkowe sprawdzą się także w innych pomieszczeniach. Dużą zaletą jest ich płaski kształt, dzięki czemu są niezwykle subtelne i nie zaburzają formy mebla. Na szczególną uwagę zasługuje kwadratowa opraw LED FOTON 3W - to coś dla miłośników minimalistycznego designu. Przyjemnie rozproszone światło o jasności 140-170 lumenów nie męczy oczu, zapewniając doskonałe warunki do pracy. O okrągłym kształcie polecamy białą oprawę LED MAGNETO 2,6W.

W asortymencie dostępne jest również ledowe oświetlenie podszafkowe RGB, np. SQUARE RGB w zestawie 3 pkt. Załączony sterownik ułatwia precyzyjną kontrolę programu świecenia. Model ten odznacza się dużą energooszczędnością, a sam montaż jest wyjątkowo prosty. Oświetlenie podszafkowe z serii RGB daje wiele możliwości dekoracyjnych. Wszystkie oprawy podszafkowe objęte są gwarancją.

Wysokiej jakości lampy podszafkowe LED to podstawa przy wyborze odpowiednich systemów dekoracji wnętrz

Ledy podszafkowe mogą być zamontowane na wiele sposobów. W sklepie oferujemy szeroki wybór akcesoriów do lamp, wzbogacających ich funkcjonalność. Posiadamy również artykuły dla osób poszukujących oryginalnych rozwiązań – lampa podszafkowa LED MASTER 4W to listwa z wbudowanym dotykowym wyłącznikiem. Wraz z modelem PUPIL 4W tworzy kompletny system oświetleniowy emitujący silny, rozproszony strumień światła o barwie białej ciepłej, neutralnej bądź zimnej. Ta oprawa podszafkowa LED posiada 2m przewód, który z łatwością można schować z tyłu.

Każda oferowana w sklepie oprawa podszafkowa LED charakteryzuje się długą żywotnością i wykonana jest w zgodzie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa. Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Nasze lampy podszafkowe LED pozwolą Państwu stworzyć funkcjonalny system oświetlenia w każdym wnętrzu, niezależnie od jego stylu. Zakupiona oprawa LED podszafkowa może być zamontowana w meblach już gotowych bądź właśnie wykonywanych na zamówienie.