Gniazda meblowe 

Widok:
Siatka
Lista
na stronę

Przedłużacz narożny CORNER BOX w kolorze białym. Dostępny w wersji z gniazdem typu: 3 x schuko 16 A

LIFT BOX USB to nowoczesny i uniwersalny przedłużacz meblowy, który montuje się w biurkach lub blatach kuchennych. Posiada 3 gniazda 230V oraz 2 gniazda USB z wbudowaną ładowarką. Wystarczy podłączyć telefon lub tablet, żeby szybko naładować baterię!

KOMBI BOX z USB to gniazdo meblowe wpuszczane w blat. Idealne do kuchni, salonu, biura lub pracowni!

KOMBI BOX to gniazdo meblowe wpuszczane w blat. Idealne do kuchni, salonu, biura lub pracowni! 

Ładowarka USB 12V DC wpuszczana do pyty meblowej – idealna do tabletów i smartfonów. Do zastosowania w biurze, salonie, kuchni a nawet łazience! Sprawdź! 

Estetyczne wykończenie instalacji elektrycznej - wybierz listwę zasilającą 

Komponenty systemów elektrycznych są niezbędnym elementem praktycznie każdego pomieszczenia. Chociaż nie stanowią dekoracji, ich wygląd może być na tyle atrakcyjny, aby nie zaburzał aranżacji wnętrza. Chcąc zapewnić Państwu taką możliwość, w naszym asortymencie umieściliśmy dyskretne rozwiązania tego problemu. Ukryte listwy zasilające podszafkowe ułatwiające dostęp do prądu przy jednoczesnym braku eksponowaniu kontaktu. W miejscach takich jak kuchnia czy łazienka, warto zdecydować się na listwę zasilającą z włącznikiem, ponieważ daje ona dodatkowe zabezpieczenie przed ewentualnym spięciem. Bardzo praktyczny jest także wyłącznik meblowy wpuszczany, który umożliwia proste wyłączanie światła w miejscu pracy. Polecamy umieszczać go również w szafkach nocnych, półkach i zagłówkach, dzięki czemu nie trzeba kłaść się spać po ciemku.

Gniazda zasilające meblowe? Praktycznie niewidoczny, ale niezbędny element sali konferencyjnej

Podczas urządzania przestrzeni domowej czy firmowej dużą rolę odgrywa odpowiednie rozplanowanie dostępu do prądu. Chcąc uniknąć problemów z możliwością podłączenia sprzętów elektrycznych, dobrze jest zdecydować się np. na gniazdo zasilające meblowe wysuwane. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele tego typu rozwiązań, zarówno w kształcie okrągłym, jak i prostokątnym. Gniazdo zasilające okrągłe najlepiej sprawdzi się przy owalnych stołach czy wyspach — można go wtedy umieścić pośrodku mebla. Gniazdo zasilające prostokątne okaże się natomiast odpowiednie w przypadku standardowych biurek czy blatów kuchennych. Ich zaletą jest możliwość szybkiego schowania, podczas gdy nie są potrzebne. W zależności od potrzeb można wybrać spośród gniazd o różnej liczbie kontaktów. Ze względu na swoją praktyczność gniazdo zasilające meblowe wysuwane z blatu to element wyposażenia coraz powszechniej stosowany w domach i biurach.

Przedłużacz zasilający wpuszczany to ciekawy design i przede wszystkim duża użyteczność!

Przedłużacz zasilający jest bardzo przydatnym gadżetem, który sprawdza się w każdym domu. Z pewnością znajdzie zastosowanie również w biurze, gdzie trzeba podpiąć wiele sprzętów elektrycznych, takich jak komputer, monitor, drukarka czy skaner. Chociaż ten użyteczny element przeważnie nie kojarzy się z oryginalnym designem, obecnie dostępne są przedłużacze zasilające, które oprócz funkcjonalności oferują także elegancki wygląd. W naszej ofercie znajdą Państwo przedłużacz zasilający wpuszczany. Może zostać ukryty w części mebla, dając możliwość podłączenia tradycyjnej wtyczki lub złącza USB. Tak samo jak gniazdo meblowe wpuszczane, jest bardzo dyskretny i nie zaburza aranżacji otoczenia. Warto się na niego zdecydować również dlatego, że posiada zaślepkę chroniącą przed dostawaniem się do środka brudu czy przypadkowym zachlapaniem. Podobnie jak inne gniazda elektryczne meblowe dostępne w naszym sklepie, ułatwia zachowanie porządku w przestrzeni biurowej.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą rozwiązań oświetleniowych dostępnych na stronie Design Light. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasi eksperci chętnie pomogą w doborze oświetlenia lub akcesoriów elektrycznych!