Gniazda meblowe

TAOBOX - listwa zasilająca do wbudowania z ładowarką USB A i USB C TAOBOX - listwa zasilająca do wbudowania z ładowarką USB A i USB C 2
  • New
W magazynie
Gniazda meblowe

TAOBOX - listwa zasilająca do wbudowania z USB A+C

TAOBOX-CZ-2FR-UAC-01
212,00 zł
TAOBOX to zaawansowana listwa zasilająca z dwoma gniazdami 230V AC i ładowarką USB z portami A oraz C. Zaprojektowany do łatwego montażu w blatach meblowych i korpusach mebli. Oferuje łączną moc do 2990W dla gniazd 230V AC i 17W dla ładowania USB. Wyróżnia się nowoczesnym wzornictwem i niewielkimi wymiarami.
LIFT BOX USB A+C automatyczny przedłużacz LIFT BOX USB A+C automatyczny przedłużacz 2
W magazynie
Gniazda meblowe

LIFT BOX USB A+C automatyczny przedłużacz

LIFTBOX-A-CZ-3DE-UAC-01
679,00 zł
LIFT BOX USB A i C to automatycznie wysuwany przedłużacz wpuszczany w blat. Widoczny tylko wtedy, kiedy go potrzebujesz.
Inbox czarny gniazdo zamknięta osłona z przewodem Inbox czarny gniazdo zamknięta osłona z przewodem 2
W magazynie
Gniazda meblowe

INBOX wpuszczane gniazdo meblowe z USB A+C, RJ45 i HDMI

INBOX-SR-FR-1,5-02
180,00 zł
INBOX to wpuszczany w blat przedłużacz z otwieraną przesłoną i przepustem kablowym. Produkt posiada 2 gniazda 230V AC/16A oraz porty: 2x USB typu A+C, 1x RJ45 i 1x HDMI.
LIFT BOX USB A+C automatyczny przedłużacz z ładowarką indukcyjną LIFT BOX USB A+C automatyczny przedłużacz z ładowarką indukcyjną 2
  • New
W magazynie
820,00 zł
LIFT BOX USB Automatyczny z ładowarką indukcyjną jest niezwykle funkcjonalnym przedłużaczem meblowym. Wysunięty z blatu gwarantuje dostęp do dodatkowych gniazd 230V AC i portów USB A+C. Dodatkowo pozwala na bezprzewodowe naładowanie telefonu!
LIFT BOX USB A+C gniazdo meblowe LIFT BOX USB A+C gniazdo meblowe 2
Dostępny w 48h
Gniazda meblowe

LIFT BOX USB A+C gniazdo meblowe

LIFTBOX-CZ-3FR-UAC-01
129,00 zł
Gniazdo meblowe LIFT BOX to wydajne i praktyczne rozwiązanie, które idealnie pasuje do Twojej przestrzeni. Dzięki temu nowoczesnemu gniazdu meblowemu zasilanie i ładowanie urządzeń elektronicznych stanie się łatwiejsze. Wysuwana konstrukcja gniazda LIFT BOX pozwala zaoszczędzić miejsce na blacie, a czarna lub biała obudowa dodaje elegancji. Znajdziesz w...
KOMBI BOX USB A+C - gniazdo meblowe KOMBI BOX USB A+C - gniazdo meblowe 2
W magazynie
Gniazda meblowe

KOMBI BOX USB A+C - gniazdo meblowe

KOMB-ALU-FR-1,5-M02
189,00 zł
KOMBI BOX Z USB A+ C to gniazdo meblowe wpuszczane w blat. Wyposażone jest w 2 gniazda oraz 2 gniazda USB. Idealne do kuchni, salonu, biura lub pracowni!
MULTI BOX USB A + C gniazdo meblowe wpuszczane MULTI BOX USB A + C gniazdo meblowe wpuszczane 2
W magazynie
Gniazda meblowe

MULTI BOX USB A + C gniazdo meblowe wpuszczane

MULTIBOX-BI-4FR-UAC-RJ-01
335,00 zł
MULTI BOX to wpuszczany w blat przedłużacz z wysuwanym panelem dodatkowych gniazd. Produkt posiada 4 gniazda z bolcem typu francuskiego z bolcem lub schuko 230V AC/16A, 2 porty USB typu A i C, 2 wejścia RJ45 oraz ładowarkę indukcyjną.
CORNER BOX USB A+C przedłużacz narożny biały CORNER BOX USB A+C przedłużacz narożny biały 2
Dostępny w 48h
Gniazda meblowe

CORNER BOX USB A+C przedłużacz narożny

CORNERBOX-BI-2DE-UAC-01
149,00 zł
Niezwykle uniwersalne, nawierzchniowe, narożne gniazdo meblowe Corner Box z wbudowaną ładowarką z portem USB A i USB C. Doskonałe rozwiązanie do biur, mieszkań, garaży i wszędzie tam, gdzie pojawia się potrzeba zasilania dużej liczby urządzeń.
FLAT BOX wpuszczane gniazdo meblowe z USB A i C FLAT BOX wpuszczane gniazdo meblowe z USB A i C 2
W magazynie
Gniazda meblowe

FLAT BOX wpuszczane gniazdo meblowe z USB A i C

FLATBOX-SD-3DE-UAC-01
169,00 zł
FLAT BOX USB to wpuszczany w blat przedłużacz z otwieraną przesłoną. Gniazdo meblowe posiada 3 gniazda typu schuko 230V AC (max. 16A/3600W) oraz 2 porty USB A i C 5V (max. 3,1A/15,5W).
ZEOBOX wpuszczane gniazdo meblowe z USB A+C i ładowarką indukcyjną ZEOBOX wpuszczane gniazdo meblowe z USB A+C i ładowarką indukcyjną 2
W magazynie
309,00 zł
Zeobox – nowoczesne i funkcjonalne gniazdo meblowe, które sprawdzi się doskonale w biurze, salonie czy pokoju gracza komputerowego. Jest wyposażone w wiele przydanych funkcji (ładowarka indukcyjna, port ładowania USB A i USB C, gniazdo 230V AC), które ułatwiają korzystanie z wszechobecnej elektroniki.
FLAT BOX wpuszczane gniazdo meblowe FLAT BOX wpuszczane gniazdo meblowe 2
W magazynie
Gniazda meblowe

FLAT BOX wpuszczane gniazdo meblowe

FLATBOX-SD-3DE-01
137,00 zł
FLAT BOX to wpuszczany w blat przedłużacz z otwieraną przesłoną. Gniazdo meblowe posiada 3 gniazda typu schuko 230V AC (max. 16A/3600W). Zaletą produktu jest niewielka wysokość – 39 mm.
PowerCube Extended – gniazdo meblowe, przedłużacz meblowy z przewodem 1,5m. PowerCube Extended – gniazdo meblowe, przedłużacz meblowy z przewodem 1,5m. 2
W magazynie
Gniazda meblowe

PowerCube Extended przedłużacz sieciowy 5x 230V AC

PC-E-BI-5FR/SZ-1,5-01
75,00 zł
Przedłużacz sieciowy PowerCube Extended posiada aż 5 gniazd sieciowe 230V AC.  Jest wyposażony w 1,5m przewód zasilający i dedykowany uchwyt do montażu na płaskich powierzchniach. Zachwyca nowoczesnym i prostym designem.
HOP BOX wpuszczane gniazdo meblowe z USB HOP BOX wpuszczane gniazdo meblowe z USB 2
W magazynie
Gniazda meblowe

HOP BOX wpuszczane gniazdo meblowe z USB

HOPBOX-SD-3DE-UC-2-01
229,00 zł
HOP BOX to wpuszczany w blat przedłużacz z ruchomym panelem dodatkowych gniazd. Produkt posiada 3 gniazda z bolcem typu francuskiego 230V AC/16A oraz 2 standardowe porty USB typu A w wersji francuskiej oraz USB typ A+ C w wersji schuko. Idealny do mebli kuchennych i biurowych.
PowerCube Orginal USB rozdzielacz sieciowy 230V AC z ładowarką USB/ PowerCube Orginal USB rozdzielacz sieciowy 230V AC z ładowarką USB/ 2
W magazynie
Nowoczesny, designerski rozgałęźnik sieciowy 230V AC PowerCube Orginal USB posiada aż 4 gniazda sieciowe 230V AC oraz podwójną ładowarkę USB. Przydatny wszędzie tam gdzie brakuje gniazdek sieciowych, może również zastąpić ładowarkę USB.
DESK BOX przedłużacz biurowy z USB A i C + 3 gniazda francuskie DESK BOX przedłużacz biurowy z USB A i C + 3 gniazda francuskie 2
W magazynie
Gniazda meblowe

DESK BOX przedłużacz biurowy z USB

DESKBOX-SD-3FR-UAC-01
156,00 zł
DESK BOX to uniwersalny przedłużacz nablatowy z USB. Produkt gwarantuje łatwy montaż oraz praktyczny dostęp do 3 gniazd 230V AC typu francuskiego lub schuko oraz 2 portów USB typu A i C.
SAMBO BOX USB gniazdo meblowe schuko   z ładowarką indukcyjną SAMBO BOX USB gniazdo meblowe schuko   z ładowarką indukcyjną 2
W magazynie
Gniazda meblowe

SAMBO BOX USB gniazdo meblowe z ładowarką indukcyjną

SAMBOBOX-CZ-DE-U-2-01
162,00 zł
SAMBO BOX to wpuszczane w blat gniazdo meblowe z otwieraną pokrywą zawierającą ładowarkę indukcyjną. Produkt posiada gniazdo schuko 230V AC/16A, porty USB typu A i C oraz wymienny moduł przepustowy. Jest idealny do mebli kuchennych i biurowych.
CIZOBOX USB gniazdo meblowe z USB CIZOBOX USB gniazdo meblowe z USB 2
W magazynie
Gniazda meblowe

CIZOBOX USB gniazdo meblowe z USB i wysuwanymi gniazdami

CIZOBOX-SN-2FR-2U-01
409,00 zł
CIZOBOX to wpuszczane w blat gniazdo meblowe z wysuwanym panelem. Produkt posiada dwa gniazda z bolcem typu francuskiego 230V AC/16A oraz dwa gniazda USB 5V DC/max 2A. Idealny do mebli kuchennych i biurowych.
EIGHTBOX USB gniazdo meblowe w stali drapanej EIGHTBOX USB gniazdo meblowe w stali drapanej 2
W magazynie
419,00 zł
EIGHTBOX USB to wpuszczane gniazdo meblowe z ruchomą przesłoną. Posiada jedno gniazdo z bolcem typu francuskiego 230V AC/16A i drugie z USB 5V DC/1A. Idealne rozwiązanie do blatów kuchennych i biurowych.
LIFT BOX USB automatyczny przedłużacz z ładowarką indukcyjną LIFT BOX USB automatyczny przedłużacz z ładowarką indukcyjną 2
W magazynie
792,00 zł
LIFT BOX USB Automatyczny z ładowarką indukcyjną jest niezwykle funkcjonalnym przedłużaczem meblowym. Wysunięty z blatu gwarantuje dostęp do dodatkowych gniazd 230V AC i portów USB. Dodatkowo pozwala na bezprzewodowe naładowanie telefonu!
EIGHTBOX gniazdo meblowe z obrotową przesłoną EIGHTBOX gniazdo meblowe z obrotową przesłoną 2
W magazynie
Gniazda meblowe

EIGHTBOX gniazdo meblowe z obrotową przesłoną

EIGHTBOX-SN-2FR-01
329,00 zł
EIGHTBOX to wpuszczane w blat gniazdo meblowe z ruchomą przesłoną. Produkt posiada dwa gniazda z bolcem typu francuskiego 230V AC/16A. Idealny do mebli kuchennych i biurowych.
TETRA BOX  - gniazdo wpuszczane w blat TETRA BOX  - gniazdo wpuszczane w blat 2
  • -10,00 zł
Dostępny w 48h
Gniazda meblowe

TETRA BOX gniazdo wpuszczane w blat

TETRABOX-4G-FR-01
119,00 zł 129,00 zł
TETRA BOX to przedłużacz meblowy wpuszczany w blat.  Zestaw zawiera 4 gniazda sieciowe (230V AC) w praktycznej obudowie. Maksymalne obciążenie wynosi 3600 W. 
TETRA BOX  - GNIAZDO wpuszczane w blat z USB. Przedłużacz do biura, kuchni lub warsztatu. TETRA BOX  - GNIAZDO wpuszczane w blat z USB. Przedłużacz do biura, kuchni lub warsztatu. 2
  • -56,70 zł
Dostępny w 48h
Gniazda meblowe

TETRA BOX Z USB gniazdo wpuszczane w blat

TETRABOX-4G2U-FR-01
112,30 zł 169,00 zł
TETRA BOX to gniazdo meblowe wysuwane z blatu o wymiarach 3x230V AC z ładowarką USB i przewodem o długości 1,4 m. Maksymalne obciążenie wynosi 3600 W. 
Pokazano 1-24 z 36 pozycji

Estetyczne wykończenie instalacji elektrycznej - wybierz listwę zasilającą 

Komponenty systemów elektrycznych są niezbędnym elementem praktycznie każdego pomieszczenia. Chociaż nie stanowią dekoracji, ich wygląd może być na tyle atrakcyjny, aby nie zaburzał aranżacji wnętrza. Chcąc zapewnić Państwu taką możliwość, w naszym asortymencie umieściliśmy dyskretne rozwiązania tego problemu. Ukryte listwy zasilające podszafkowe ułatwiające dostęp do prądu przy jednoczesnym braku eksponowaniu kontaktu. W miejscach takich jak kuchnia czy łazienka, warto zdecydować się na listwę zasilającą z włącznikiem, ponieważ daje ona dodatkowe zabezpieczenie przed ewentualnym spięciem. Bardzo praktyczny jest także wyłącznik meblowy wpuszczany, który umożliwia proste wyłączanie światła w miejscu pracy. Polecamy umieszczać go również w szafkach nocnych, półkach i zagłówkach, dzięki czemu nie trzeba kłaść się spać po ciemku.

Gniazda zasilające meblowe? Praktycznie niewidoczny, ale niezbędny element sali konferencyjnej

Podczas urządzania przestrzeni domowej czy firmowej dużą rolę odgrywa odpowiednie rozplanowanie dostępu do prądu. Chcąc uniknąć problemów z możliwością podłączenia sprzętów elektrycznych, dobrze jest zdecydować się np. na gniazdo zasilające meblowe wysuwane. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele tego typu rozwiązań, zarówno w kształcie okrągłym, jak i prostokątnym. Gniazdo zasilające okrągłe najlepiej sprawdzi się przy owalnych stołach czy wyspach — można go wtedy umieścić pośrodku mebla. Gniazdo zasilające prostokątne okaże się natomiast odpowiednie w przypadku standardowych biurek czy blatów kuchennych. Ich zaletą jest możliwość szybkiego schowania, podczas gdy nie są potrzebne. W zależności od potrzeb można wybrać spośród gniazd o różnej liczbie kontaktów. Ze względu na swoją praktyczność gniazdo zasilające meblowe wysuwane z blatu to element wyposażenia coraz powszechniej stosowany w domach i biurach.

Przedłużacz zasilający wpuszczany to ciekawy design i przede wszystkim duża użyteczność!

Przedłużacz zasilający jest bardzo przydatnym gadżetem, który sprawdza się w każdym domu. Z pewnością znajdzie zastosowanie również w biurze, gdzie trzeba podpiąć wiele sprzętów elektrycznych, takich jak komputer, monitor, drukarka czy skaner. Chociaż ten użyteczny element przeważnie nie kojarzy się z oryginalnym designem, obecnie dostępne są przedłużacze zasilające, które oprócz funkcjonalności oferują także elegancki wygląd. W naszej ofercie znajdą Państwo przedłużacz zasilający wpuszczany. Może zostać ukryty w części mebla, dając możliwość podłączenia tradycyjnej wtyczki lub złącza USB. Tak samo jak gniazdo meblowe wpuszczane, jest bardzo dyskretny i nie zaburza aranżacji otoczenia. Warto się na niego zdecydować również dlatego, że posiada zaślepkę chroniącą przed dostawaniem się do środka brudu czy przypadkowym zachlapaniem. Podobnie jak inne gniazda elektryczne meblowe dostępne w naszym sklepie, ułatwia zachowanie porządku w przestrzeni biurowej.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą rozwiązań oświetleniowych dostępnych na stronie Design Light. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasi eksperci chętnie pomogą w doborze oświetlenia lub akcesoriów elektrycznych!

Filtruj produkty

Napięcie

Stopień ochrony

Długość przewodu

Średnica (mm)

Moc

Wymiary (mm)

Zastosowanie

Materiał

Waga

Cena

45,00 zł - 345,00 zł
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.