Złączki i przewody do taśm LED 

Widok:
Siatka
Lista
na stronę

ZŁĄCZKA montażowa do taśm LED o szerokości 8 mm daje możliwość szybkiego podłączenia dwóch taśm lub odcinków taśm LED o szerokości 8 mm bez potrzeby lutowania. Prosty montaż i mocny zacisk to gwarancja trwałości i stabilności podłączenia.

ZŁĄCZKA montażowa do taśm LED o szerokości 10 mm daje możliwość szybkiego podłączenia dwóch taśm lub odcinków taśm LED o szerokości 10 mm bez potrzeby lutowania. Prosty montaż i mocny zacisk to gwarancja trwałości i stabilności podłączenia.

ZŁĄCZKA montażowa bez przewodów do łączenia 2 taśm LED RGB o szerokości 10mm, daje możliwość szybkiego podłączenia dwóch taśm lub odcinków taśm LED bez potrzeby lutowania. Złączka przystosowana jest do taśm LED o szerokości 10mm.Wystarczy wsunąć taśmę i zacisnąć złączkę. Prosty montaż i mocny zacisk to gwarancja trwałości i stabilności podłączenia.

ZŁĄCZKA montażowa kątowa do taśm LED o szerokości 10 mm daje możliwość szybkiego podłączenia dwóch taśm lub odcinów taśm LED o szerokości 10 mm bez potrzeby lutowania.

ZŁĄCZKA montażowa Kątowa do taśm LED o szerokości 8 mm daje możliwość szybkiego podłączenia dwóch taśm lub odcinów taśm LED o szerokości 8 mm bez potrzeby lutowania.

PRZEWÓD montażowy do taśm LED to 2- metrowy przewód umożliwiający szybkie podłączenie taśmy LED o szerokości 8 mm bez potrzeby lutowania, który często jest utrudnieniem przy podłączaniu oświetlenia. Wystarczy umieścić taśmę w złączce i zacisnąć. Montaż jest prosty i daje gwarancję trwałości podłączenia. Przewód zakończony jest bez żadnej wtyczki do...

ZŁĄCZKA montażowa do taśm LED o szerokości 8 mm daje możliwość szybkiego podłączenia taśmy lub odcinów taśm LED o szerokości 8 mm bez potrzeby lutowania. Prosty montaż i mocny zacisk to gwarancja trwałości i stabilności podłączenia. Przewód o długości 2m zakończony wtyczką mini.

ZŁĄCZKA montażowa do taśm LED RGB o szerokości 10 mm daje możliwość szybkiego podłączenia taśmy lub odcinów taśm LED o szerokości 10 mm bez potrzeby lutowania. Prosty montaż i mocny zacisk to gwarancja trwałości i stabilności podłączenia. Przewód o długości 2m.

PRZEWÓD montażowy na dwie taśmy led to 15 cm przewód umożliwiający szybkie podłączenie dwóch taśm LED o szerokości 8 mm bez potrzeby lutowania, który często jest utrudnieniem przy podłączaniu oświetlenia. Wystarczy umieścić 1 taśmę w złączce i po drugiej stronie drugą taśmę  i zacisnąć. Montaż jest prosty i daje gwarancję trwałości podłączenia.

ZŁACZKA  montażowa do taśm LED to złaczka umożliwiająca szybkie podłączenie taśmy LED o szerokości 8 mm bez potrzeby lutowania, który często jest utrudnieniem przy podłączaniu oświetlenia. Wystarczy umieścić taśmę w złączce i zacisnąć. Montaż jest prosty i daje gwarancję trwałości podłączenia. Złączkę można zastosować DO ŁĄCZENIA TAŚM w  profilu LINE XL.

PRZEWÓD montażowy do taśm LED to 2- metrowy przewód umożliwiający szybkie podłączenie taśmy LED o szerokości 10 mm bez potrzeby lutowania, który często jest utrudnieniem przy podłączaniu oświetlenia. Wystarczy umieścić taśmę w złączce i zacisnąć. Montaż jest prosty i daje gwarancję trwałości podłączenia. Przewód zakończony jest ocynkowanymi końcówkami do...