Wyłączniki do profili LED

Wyłącznik – płytka BICO do profili LED i taśmy BICOLOR z przewodem Wyłącznik – płytka BICO do profili LED i taśmy BICOLOR z przewodem 2
  • -3,60 zł
W magazynie
Wyłączniki do profili LED

Wyłącznik – płytka BICO z przewodem do taśmy BICOLOR

WYL-BICO-02W
15,90 zł 19,50 zł
Wyłącznik – płytka BICO do profili LED i taśmy BICOLOR posiada 2-metrowym przewodem 2x0,50 mm2. Wyłącznik BICO Pozwala na zmianę barwy światła z białej ciepłej przez neutralną do zimnej. Dedykowany jest wyłącznie do taśmy Led BICOLOR zastosowanej w profilu LED.
wyłącznik BICO wyłącznik BICO 2
  • -3,40 zł
W magazynie
Wyłączniki do profili LED

Wyłącznik – płytka BICO do taśmy BICOLOR

WYL-BICO-01
11,80 zł 15,20 zł
Wyłącznik – płytka BICO do taśmy BICOLOR pozwala na zmianę barwy światła z białej ciepłej przez neutralną do zimnej. Dedykowany jest wyłącznie do taśmy Led BICOLOR zastosowanej w profilu LED.
WYŁĄCZNIK SC60 z funkcją ściemniania WYŁĄCZNIK SC60 z funkcją ściemniania 2
W magazynie
Wyłączniki do profili LED

WYŁĄCZNIK SC60 z funkcją ściemniania

WYL-SC60-NI-02
34,00 zł
Wyłącznik SC60 do profili LED z funkcją ściemniania. Przeznaczony do profili  LINE MINI, INLINE MINI, INLINE MNI XL, CORNERLINE.
WYŁĄCZNIK MS60 do taśmy LED  WYŁĄCZNIK MS60 do taśmy LED   2
Dostępny w 48h
Wyłączniki do profili LED

Wyłącznik MS60 do profili LED

WYL-MS60-01
27,90 zł
Wyłącznik przyciskowy MS60 do profili LINE MINI oraz INLINE MINI.
WYŁĄCZNIK XC60 DOTYKOWY WYŁĄCZNIK XC60 DOTYKOWY 2
Dostępny w 48h
Wyłączniki do profili LED

Wyłącznik XC60 dotykowy z przewodem

WYL-XC60-NI-02W
29,00 zł
Wyłącznik XC60 z przewodem o długości 2 m do profili LINE MINI oraz INLINE MINI.
WYŁĄCZNIK XC60 DOTYKOWY WYŁĄCZNIK XC60 DOTYKOWY 2
Dostępny w 48h
Wyłączniki do profili LED

Wyłącznik XC60 dotykowy

WYL-XC60-NI-01W
26,00 zł
WYŁĄCZNIK XC60 dotykowy z podświetleniem, do profili LED mini-LINE MINI, INLINE MINI
Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Wyłączniki i włączniki do profili LED - dlaczego warto zwrócić na nie uwagę podczas planowania oświetlenia?

Wyłączniki i włączniki LED to niewielkie, lecz bardzo funkcjonalne urządzenia, umożliwiające sterowanie systemem oświetlenia LED zarówno za pomocą dotyku, jak i bezdotykowo. Poszczególne modele różnią się między innymi możliwością montażu w wielu miejscach, zróżnicowaną mocą oraz napięciem, a także materiałami wykonania. Zastosowanie nowoczesnych włączników do profili LED to niezwykle łatwe i wygodne rozwiązanie, które pozwala na zarządzanie taśmami LED poprzez włączanie i wyłączanie. Niektóre modele ułatwiają również ustawienie poziomu natężenia światła według preferencji danego użytkownika.

Szeroki wybór najwyższej jakości włączników LED dla Twojego mieszkania!

W ofercie sklepu Design Light znajdą Państwo szeroki wybór włączników do profili LED wykonanych z doskonałej jakości tworzywa sztucznego o różnych wymiarach (31 mm x 8 mm oraz 47 mm x 9 mm) i stopniu ochrony IP20 pozwalającym na instalację urządzeń wewnątrz pomieszczeń. Maksymalna moc włączników prezentowanych w tej kategorii wynosi 60 W, natomiast napięcie - 12V DC. Nasze produkty cechuje niezwykła prostota obsługi poprzez możliwość komfortowego włączania i wyłączania za pomocą dotykowej diody lub mechanicznego włącznika. Niewielkie rozmiary włączników do profili LED ułatwiają montaż w różnego rodzaju szafkach i blatach znajdujących się w kuchni, sypialni czy salonie. 


Wyłączniki PCB do Profili LED - Innowacyjna Kontrola Oświetlenia

Nasze wyłączniki, zaprojektowane w formie płytek PCB z elektroniką, są idealnym rozwiązaniem do montażu bezpośrednio w profilach LED, zapewniając łatwą i intuicyjną kontrolę nad systemem oświetlenia.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, która zawiera najwyższej klasy wyłączniki i włączniki do profili LED. Nasze urządzenia pozwolą Państwu cieszyć się komfortowym i przyjemnym zarządzaniem niezwykle popularnym ostatnio oświetleniem LED. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy atrakcyjne ceny oraz dogodne możliwości wysyłki (także poza granice kraju). Za produkty dostępne w sklepie Design Light mogą Państwo zapłacić zarówno przelewem gotówkowym, jak i przy odbiorze.

Filtruj produkty

Długość przewodu

Moc

Wymiary (mm)

Zastosowanie

Waga

Cena

15,00 zł - 45,00 zł
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.