Wyłączniki do profili LED 

Widok:
Siatka
Lista

WYŁĄCZNIK XC60 dotykowy z podświetleniem, do profili LED mini-LINE MINI, INLINE MINI

Wyłącznik XC60 z przewodem o długości 2 m do profili LINE MINI oraz INLINE MINI.

Wyłącznik MS60 do profili LINE MINI oraz INLINE MINI.

Wyłącznik SC60 do profili LED z funkcją ściemniania. Przeznaczony do profili  LINE MINI, INLINE MINI, INLINE MNI XL, CORNERLINE.

Wyłączniki i włączniki do profili LED - dlaczego warto zwrócić na nie uwagę podczas planowania oświetlenia?

Wyłączniki i włączniki LED to niewielkie, lecz bardzo funkcjonalne urządzenia, umożliwiające sterowanie systemem oświetlenia LED zarówno za pomocą dotyku, jak i bezdotykowo. Poszczególne modele różnią się między innymi możliwością montażu w wielu miejscach, zróżnicowaną mocą oraz napięciem, a także materiałami wykonania. Zastosowanie nowoczesnych włączników do profili LED to niezwykle łatwe i wygodne rozwiązanie, które pozwala na zarządzanie taśmami LED poprzez włączanie i wyłączanie. Niektóre modele ułatwiają również ustawienie poziomu natężenia światła według preferencji danego użytkownika.

Szeroki wybór najwyższej jakości włączników LED dla Twojego mieszkania!

W ofercie sklepu Design Light znajdą Państwo szeroki wybór włączników do profili LED wykonanych z doskonałej jakości tworzywa sztucznego o różnych wymiarach (31 mm x 8 mm oraz 47 mm x 9 mm) i stopniu ochrony IP20 pozwalającym na instalację urządzeń wewnątrz pomieszczeń. Maksymalna moc włączników prezentowanych w tej kategorii wynosi 60 W, natomiast napięcie - 12V DC. Nasze produkty cechuje niezwykła prostota obsługi poprzez możliwość komfortowego włączania i wyłączania za pomocą dotykowej diody lub mechanicznego włącznika. Niewielkie rozmiary włączników do profili LED ułatwiają montaż w różnego rodzaju szafkach i blatach znajdujących się w kuchni, sypialni czy salonie. 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, która zawiera najwyższej klasy wyłączniki i włączniki do profili LED. Nasze urządzenia pozwolą Państwu cieszyć się komfortowym i przyjemnym zarządzaniem niezwykle popularnym ostatnio oświetleniem LED. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy atrakcyjne ceny oraz dogodne możliwości wysyłki (także poza granice kraju). Za produkty dostępne w sklepie Design Light mogą Państwo zapłacić zarówno przelewem gotówkowym, jak i przy odbiorze.