Zestawy oświetlenia LED z zasilaczem 

Widok:
Siatka
Lista
na stronę

OPRAWA  MAGNETO  to zestaw LED 3-punktowy – gotowy do montażu i podłączenia do gniazdka.  

Zestaw dwóch opraw LED ORBIT XL z dystansem to nowoczesny sposób na oświetlenie powierzchni użytkowych za pomocą wbudowanych diod LED.

Zestaw trzypunktowy LED ORBIT XL z jedną oprawą typu MASTER to nowatorski sposób na oświetlenie powierzchni użytkowych.

Zestaw czterech opraw LED ORBIT XL z dystansem to nowoczesny sposób na oświetlenie powierzchni użytkowych za pomocą wbudowanych diod LED.

Zestaw trzech opraw LED ORBIT XL z dystansem to nowoczesny sposób na oświetlenie powierzchni użytkowych za pomocą wbudowanych diod LED.

Zestaw trzech opraw LED ORBIT RGB to nowoczesny sposób na oświetlenie powierzchni użytkowych za pomocą wbudowanych diod LED RGB.

Zestaw dwóch opraw LED ORBIT RGB to nowoczesny sposób na oświetlenie powierzchni użytkowych za pomocą wbudowanych diod LED RGB.

Zestaw czterech opraw LED ORBIT RGB to nowoczesny sposób na oświetlenie powierzchni użytkowych za pomocą wbudowanych diod LED RGB.

Zestaw dwóch opraw LED ORBIT z dystansem.

Zestaw trzech opraw LED ORBIT z dystansem.

Zestaw czterech opraw LED ORBIT z dystansem.

Zestaw dwóch opraw LED OVAL z dystansem to nowoczesny sposób na oświetlenie powierzchni użytkowych za pomocą wbudowanych diod LED.

Wysokiej jakości zestawy LED-owe z zasilaczem

W asortymencie sklepu Design Light znajduje się szeroki wybór gotowych kompletów i zestawów opraw LED z zasilaniem. Każdy zestaw oświetlenia LED wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, gwarantujących znakomity wygląd i przede wszystkim wysoką funkcjonalność lamp przez wiele lat. Proponujemy komplety składające się z dwóch, trzech, czterech, a nawet pięciu punktów świetlnych, o różnych wielkościach i kolorystyce, pozwalającej na łatwe dopasowanie ich do stylistyki pomieszczenia.

Oferowane przez nas zestawy oświetleniowe LED sprawdzą się w dowolnym obiekcie, zarówno we wnętrzach prywatnych (w łazience, sypialni, pokoju dziennym i dziecięcym, korytarzu czy kuchni), jak i w przedsiębiorstwach, np. w pomieszczeniach biurowych, w sklepach czy warsztatach. Znajdą swoje zastosowanie jako nawierzchniowe oświetlenie meblowe do podświetlania szafy i garderoby, biblioteczki lub witryny, gabloty, blatu kuchennego czy szafek. LED zestaw będzie się dobrze prezentował w nowoczesnych oraz bardziej klasycznych wnętrzach.

Oświetlenie LED w zestawie to długa żywotność i wysoka energooszczędność

Każda pojedyncza lampka składa się z kilku diod LED np. RGB, gwarantujących długą żywotność oraz niskie koszty eksploatacji. Głównym atutem oferowanych przez nas opraw jest możliwość zmiany programów świecenia za pomocą specjalnego sterownika RGB, obsługiwanego przy użyciu pilota. Dzięki temu można kontrolować kolor oraz natężenie światła bez konieczności wstawania z ulubionego fotela lub sofy. Co ważne każdy zestaw LED z zasilaczem w dużym stopniu przyczynia się do ochrony środowiska. Stosowanie oświetlenia LED-owego wpływa na ograniczenie zużycia energii elektrycznej, co zmniejsza wykorzystanie zasobów naturalnych. Ponadto nieszkodliwe dla środowiska materiały i komponenty zastosowane w jego produkcji również mają pozytywny wpływ na przyrodę. Nasze zestawy LED-owe charakteryzują się prostym montażem i podłączeniem do gniazdka, które dodatkowo ułatwiają dołączone do zestawu wkręty i dwustronna taśma klejąca. Sprzęt jest gotowy do zamocowania w wybranym miejscu od razu po wyjęciu z opakowania.

Zestaw oświetleniowy LED w aranżacji wnętrza

Niewiele jest akcesoriów tak wszechstronnych w użyciu jak oprawy w zestawach LED. Spełniają one jednocześnie funkcje oświetleniowe, jak również dekoracyjne. Zamontowane pod szafkami, dają mocne światło użytkowe nad blatem roboczym czy kuchennym lub nad biurkiem. Znajdą zastosowanie również do pokreślenia konkretnych elementów lub części pokoju, natomiast wkomponowane w biblioteczkę, barek, komodę ze zdjęciami rodzinnymi czy przeszkloną szafę, pomogą wyeksponować znajdujące się w nich przedmioty.

Kilkupunktowy zestaw LED zamontowany w pobliżu kanapy i fotela stworzy miłą atmosferę, umożliwi wygodne czytanie książki czy oglądanie telewizji, bez konieczności włączania całego oświetlenia w pokoju. Zestaw oświetlenia LED w dziecięcym pokoju może być stosowany jako nienagrzewające się, a dzięki temu bezpieczne dodatkowe oświetlenie, które można bez przeszkód zamontować np. na wysokości podłogi na ścianie czy w pobliżu drzwi. Z kolei w sypialni lampkę LED dobrze jest zainstalować np. za lub pod łóżkiem, przy zagłówku, a także jako oświetlenie wnętrza garderoby, obrazu, lustra czy toaletki.