Oprawy i oświetlenie schodowe LED

Oprawa schodowa Stal Drapana - STEP LED
Dostępny w 48h
Oprawy i oświetlenie schodowe LED

STEP LED uniwersalna oprawa LED do wpustu

STEP-SD-40K-01
30,00 zł
STEP LED 1,4W to nowoczesna oprawa schodowa o neutralnej barwie światła, dostępna w czterech modnych kolorach: stal drapana, czarna, biała i antyk. 
Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Oświetlenie schodowe od Design Light - komfort, bezpieczeństwo

Odpowiednio dobrana oprawa schodowa może stanowić doskonałe uzupełnienie lub zastępstwo dla bazowego oświetlenia. Dzięki niej możliwe jest subtelne doświetlenie schodów w miejscach istotnych dla bezpiecznego użytkowania, przy jednoczesnym braku konieczności zakłócania snu pozostałych domowników. Rozwiązanie to świetnie sprawdzi się także w roli światła awaryjnego, w sytuacji gdy główne źródło ulegnie spięciu lub awarii.

Lampki schodowe, oprócz praktycznego zastosowania, pełnią również nieocenioną funkcję estetyczną, pozwalając wydobyć piękno nawet z najdrobniejszych detali zawartych w danej aranżacji. Za ich pośrednictwem możliwe jest podkreślenie kształtu stopni, profili balustrad, połysku materiałów czy elementów dekoracyjnych umieszczonych na ścianach przylegających do schodów. Dzięki nim nawet najbardziej pospolita klatka schodowa stanie się wartościowa dla całościowej kompozycji wystroju. W Design Light oferujemy zatem funkcjonalne, energooszczędne, a przy tym eleganckie oprawy schodowe LED.

Kompleksowe oświetlenie LED schody i wiele więcej

Wśród propozycji dostępnych na stronie internetowej, odnajdą Państwo oprawy LED schodowe przeznaczone nie tylko do stosowania na schodach czy w ramach uskoków posadzek, ale również do wykorzystania w cokołach kuchennych, holach, korytarzach i innych ciągach komunikacyjnych.

Oferowane przez nas ledy schodowe występują w niejednolitych wariantach kolorystycznych oraz wykończeniowych, dzięki czemu z łatwością dopasują Państwo właściwy produkt do ogólnej estetyki danej przestrzeni. W zależności od Państwa potrzeb, w naszym sklepie można odnaleźć m.in. oprawy schodowe LED białe, czarne, wykonane ze stali drapanej czy też stylizowane na antyczny mosiądz.

Wybierz wysokiej jakości oprawę schodową LED - nie oszczędzaj! 

Poszczególne produkty z dostępnej oferty mogą różnić się od siebie m.in. napięciem, całkowitą mocą oraz kątem rozproszenia emitowanej przez siebie wiązki światła. Do cech wspólnych, którymi charakteryzuje się niemal całe proponowane przez naszą firmę oświetlenie schodowe LED, zalicza się z kolei przede wszystkim:

•    bardzo niski pobór mocy (klasa energetyczna co najmniej A),

•    prosty i relatywnie szybki montaż,

•    oryginalne wzornictwo, pasujące do dowolnej aranżacji,

•    emitowanie światła zdrowego dla oczu.

Dodatkowo niektóre lampki LED schodowe z naszej oferty posiadają możliwość współpracy z inteligentnymi modułami sterowania, co pozwala znacząco zwiększyć komfort ich obsługi i codziennego użytkowania. Jeśli chodzi o oświetlenie schodów LED, w przypadku większości naszego asortymentu, standardowo stosujemy światło o neutralnej temperaturze barwowej z zakresu 4000–4500 K. Zapraszamy do kontaktu z naszym personelem celem uzyskania fachowej porady.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć