Oświetlenie do szuflad LED 

Widok:
Siatka
Lista

Polarus P to nowoczesna oprawa LED o mocy 3W i długości 414 mm do szuflad, wyposażona w inteligentny wyłącznik zbliżeniowy, który włączy oświetlenie po otwarciu szuflady i wyłączy zaraz po jej zamknięciu. Oprawa uzbrojona jest w wydajne diody typu 2835, gwarantujące dużą ilość światła.

75,00 zł Dostępny w 7 dni

Polarus P to nowoczesna oprawa LED o mocy 5W i długości 564 mm do szuflad, wyposażona w inteligentny wyłącznik zbliżeniowy, który włączy oświetlenie po otwarciu szuflady i wyłączy zaraz po jej zamknięciu. Oprawa uzbrojona jest w wydajne diody typu 2835, gwarantujące dużą ilość światła.

80,00 zł Dostępny w 7 dni

Polarus P to nowoczesna oprawa LED o mocy 7W i długości 764 mm do szuflad, wyposażona w inteligentny wyłącznik zbliżeniowy, który włączy oświetlenie po otwarciu szuflady i wyłączy zaraz po jej zamknięciu. Oprawa uzbrojona jest w wydajne diody typu 2835, gwarantujące dużą ilość światła.

85,00 zł Dostępny w 7 dni

Polarus P to nowoczesna oprawa LED o mocy 8W i długości 864 mm do szuflad, wyposażona w inteligentny wyłącznik zbliżeniowy, który włączy oświetlenie po otwarciu szuflady i wyłączy zaraz po jej zamknięciu. Oprawa uzbrojona jest w wydajne diody typu 2835, gwarantujące dużą ilość światła.

Polarus P to nowoczesna oprawa LED o mocy 9W i długości 964 mm do szuflad, wyposażona w inteligentny wyłącznik zbliżeniowy, który włączy oświetlenie po otwarciu szuflady i wyłączy zaraz po jej zamknięciu. Oprawa uzbrojona jest w wydajne diody typu 2835, gwarantujące dużą ilość światła.

95,00 zł Dostępny w 7 dni

Polarus P to nowoczesna oprawa LED o mocy 13W i długości 1164 mm do szuflad, wyposażona w inteligentny wyłącznik zbliżeniowy, który włączy oświetlenie po otwarciu szuflady i wyłączy zaraz po jej zamknięciu. Oprawa uzbrojona jest w wydajne diody typu 2835, gwarantujące dużą ilość światła.

99,00 zł Dostępny w 7 dni

Praktyka i wygoda - postaw na oświetlenie szufladowe LED

Listwa LED do szuflady Polarus stanowi rozwiązanie niezwykle praktyczne i coraz częściej spotykane w polskich domach. Za jej pośrednictwem możliwe jest precyzyjne doświetlenie tej przestrzeni, która zwykle pozostaje w cieniu – np. szuflady biurka lub pod blatem kuchennym czy wewnątrz obszernej szafy na ubrania. Dzięki listwie ledowej, umieszczonej bezpośrednio w szufladzie natychmiast pozbędą się Państwo trudności związanych z odnajdywaniem dokumentów, narzędzi, bielizny czy jakichkolwiek innych przedmiotów, do których do tej pory nie docierała odpowiednio duża ilość światła.

Oferujemy oświetlenie LED do szuflad do każdego typu pomieszczenia

Ze względu na niewielki rozmiar oraz w pełni uniwersalną estetykę, nasze ledowe listwy do szuflad świetnie sprawdzają się w dowolnych wnętrzach. W kuchniach np. zwiększają widoczność sztućców, akcesoriów oraz naczyń, a także ułatwiają zidentyfikowanie wszelkich głęboko schowanych produktów spożywczych. W garderobie rozświetlają natomiast wszystkie ciemne zakamarki komód czy szaf wnękowych. Zastosowane w sypialni umożliwią z kolei w pełni komfortowe przeszukiwanie mebli bardzo wczesnym porankiem, późnym wieczorem lub nocą, bez konieczności zapalania górnego światła oraz zaburzania snu drugiej połówki.

Proponowane przez nas oświetlenie do szuflad jest również doskonałym pomysłem do wykorzystania poza strefą domową. Można skorzystać z niego m.in. w biurach oraz w punktach handlowo-usługowych, takich jak: salony jubilerskie, serwisy komputerowe lub apteki, gdzie zwiększona ilość światła wewnątrz szuflad istotnie ułatwia szybkie zorientowanie się w ich zawartości.

Najważniejsze zalety oświetlenia szufladowego LED

Do najważniejszych atutów naszych ledowych opraw szufladowych zaliczyć należy przede wszystkim ich wysoki stopień energooszczędności oraz wieloletnią wytrzymałość i innowacyjność. Oświetlenie szufladowe LED, które Państwu proponujemy odznacza się m.in.:

•    prostotą i dużą szybkością instalacji – aby prawidłowo zamontować listwy, wystarczy przytwierdzić je wkrętami do korpusu mebla oraz podłączyć do zasilacza,

•    zawartym w zestawie korytkiem montażowym, pozwalającym estetycznie zamaskować przewód oraz ochronić go przed ryzykiem uszkodzenia,

•    zastosowaniem inteligentnego zbliżeniowego wyłącznika, który włącza oświetlenie szuflad po ich otwarciu oraz automatycznie gasi je w momencie, kiedy zostaną zamknięte,

•    szerokim zakresem dostępnych długości (od niespełna 41 do przeszło 96 cm), dzięki któremu całościowy asortyment jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi standardowymi pod względem rozmiarów meblami.

Dodatkowo, jeśli chodzi o proponowane przez nas oświetlenie LED szuflady przeznaczone pod montaż mogą być zarówno wyjątkowo głębokie, jak i stosunkowo płytkie. Listwy można zamontować w obrębie klasycznych komód lub zastosować w ramach dowolnego rodzaju innych mebli skrzyniowych, takich jak stolik pod telewizor z szufladkami. Dobór odpowiedniego wariantu produktu oraz właściwy montaż zapewnią idealne doświetlenie przestrzeni niezależnie od jej kształtu i całościowych wymiarów wewnętrznych.