Design Light Sp. z o.o. – jaśniejsza strona mebli

Jako firma produkcyjno-handlowa posiadamy wieloletnie doświadczenie. Pod obecną nazwą działamy od 2013 r. Specjalizujemy się w produkcji oraz sprzedaży zaawansowanych systemów LED do mebli i mieszkań. W naszym bogatym asortymencie znajdziecie wszystko to, co niezbędne, aby rozświetlić dom w efektowny, ale również energooszczędny sposób.

Zaopatrujemy największe hurtownie meblowe w Polsce oraz za granicą, a także klientów indywidualnych, w nowoczesne i ekologiczne oświetlenie LED. Posiadamy odpowiednie zaplecze techniczne, dzięki któremu jesteśmy w stanie produkować własny asortyment w postaci opraw i taśm LED oraz akcesoriów takich jak: płytki SMD oraz inteligentne wyłączniki LED. Jako producent oświetlenia LED do mebli wykonujemy różnego rodzaju oprawy ledowe na wymiar pod indywidualne zamówienia klientów, w tym m.in. oświetlenie do szaf z czujnikiem ruchu lub szuflad z wyłącznikiem zbliżeniowym.

Dysponujemy nowoczesnym i obszernym magazynem o powierzchni około 2000 m2 oraz 3000 miejsc paletowych. Dzięki komputeryzacji procesów magazynowych jesteśmy w stanie szybko reagować. Każdą wysyłkę traktujemy priorytetowo, ponieważ satysfakcja klienta jest wyznacznikiem jakości naszej pracy.

Nasze główne atuty to stały rozwój i innowacyjność. Oferujemy doradztwo, pomoc techniczną oraz fachową obsługę przed i po-sprzedażową. Satysfakcja naszych partnerów jest źródłem inspiracji oraz stanowi wskazówkę dla naszych obecnych i przyszłych działań.

Design Light – kreujemy jasną przyszłość wnętrz

Nagrody i wyróżnienia

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć