Design Light Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą handlową działającą na rynku od 2004 roku. Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą zaawansowanych systemów oświetleniowych LED do mebli i mieszkań. Od ponad 10 lat działamy na rynku polskim, a od 4 lat prowadzimy sprzedaż na terenie Europy.

Design Light to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, której głównym atutem jest doświadczenie w przestrzeni meblarskiej.
 

Jesteśmy również producentem oświetlenia i akcesoriów LED. Posiadamy odpowiednie zaplecze techniczne, dzięki temu jesteśmy w stanie produkować własne systemy oświetleniowe, jak również oprawy, profile LED oraz płytki SMD czy inteligentne wyłączniki do LED.

W naszej ofercie znajdą państwo oświetlenie LED bazujące na nowoczesnych i energooszczędnych diodach i modułach LED, które można dopasować do dowolnego mebla i pomieszczenia mieszkalnego.

 

Posiadamy nowoczesny magazyn wysokiego składowania wspierany zaawansowaną infrastrukturą komputerową, dzięki czemu jesteśmy w stanie bardzo szybko realizować wysyłki do wszystkich klientów. Każdą wysyłkę traktujemy priorytetowo, ponieważ satysfakcja klienta jest wyznacznikiem jakości naszej pracy.

Oferujemy doradztwo oraz wsparcie i fachową obsługę. Zakup w naszym sklepie daje gwarancję profesjonalnej obsługi, najwyższej jakości towarów przy pełnej satysfakcji każdego klienta.
 


Zapraszamy
do skorzystania z naszej oferty.