Design Light Sp. z o.o.

Jako firma handlowa posiadamy wieloletnie doświadczenie. Obecnie specjalizujemy się w produkcji oraz sprzedaży zaawansowanych systemów LED do mebli i mieszkań. W naszym bogatym asortymencie znajdą Państwo wszystko to, co niezbędne, aby rozświetlić dom w efektowny, ale również energooszczędny sposób.

Zaopatrujemy największe hurtownie meblowe w Polsce oraz za granicą w nowoczesne i ekologiczne oświetlenie LED. Posiadamy odpowiednie zaplecze techniczne, dzięki któremu jesteśmy w stanie produkować własne oświetlenie i akcesoria takie jak: profile, płytki SMD oraz inteligentne wyłączniki LED.

 

Dysponujemy nowoczesnym i obszernym magazynem o powierzchni około 2000 m2 oraz 3000 miejsc paletowych. Dzięki komputeryzacji procesów magazynowych jesteśmy w stanie szybko reagować. Każdą wysyłkę traktujemy priorytetowo, ponieważ satysfakcja klienta jest wyznacznikiem jakości naszej pracy.

Oferujemy doradztwo, pomoc techniczną oraz fachową obsługę przed i po-sprzedażową. Satysfakcja naszych partnerów jest źródłem inspiracji oraz stanowi wskazówkę dla naszych obecnych i przyszłych działań.

 


Design Light to profesjonalne oświetlenie do Twojego domu.

Wyróżnienia i nagrody:

Diament meblarstwa