Design Light Sp. z o.o. – jaśniejsza strona mebli

Firma produkcyjno-handlowa Design Light powstała w 2013 roku. Specjalizujemy się w produkcji oświetlenia do mebli i mieszkań.

Przedmiotem działalności firmy jest funkcjonalne i energooszczędne oświetlenie LED, w które zaopatrujemy największe hurtownie meblowe w Polsce oraz za granicą, klientów biznesowych, jak i indywidualnych.

Profesjonalne i funkcjonalne produkty LED i nie tylko

Posiadamy nowoczesne zaplecze techniczne, dzięki któremu produkujemy własny asortyment w postaci opraw, taśm LED oraz akcesoriów, takich jak płytki SMD oraz inteligentne wyłączniki LED. Jako producent oświetlenia LED do mebli wykonujemy na wymiar różnego rodzaju oprawy oświetleniowe, dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów, w tym między innymi oświetlenie do szaf i garderób z czujnikiem ruchu lub szuflad z wyłącznikiem zbliżeniowym. Gwarantujemy bogatą ofertę akcesoriów oświetleniowych do mebli, a także produktów LED do aranżacji wnętrz.

Nowoczesne zarządzanie

Dysponujemy obszernym magazynem oraz nową halą produkcyjną o łącznej powierzchni około 3000 m2 oraz 3500 miejsc paletowych. Dzięki nowoczesnemu systemowi zarządzania gospodarką magazynową zapewniamy klientom szybką oraz skuteczną obsługę. Wasza satysfakcja jest naszym priorytetem.

Rozwój i design

Mimo, iż cieszymy się uznaniem na rynku polskim i europejskim, stale dbamy o rozwój, innowacyjność, wysoką jakość i dostępność produktów. O ich ogromnej popularności decydują nie tylko funkcjonalność i praktyczność, ale i walory dekoracyjne. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów nieustannie wzbogacamy ofertę o nowoczesne, posiadające ponadczasowy design produkty. Zapewniamy pomoc kompetentnych doradców, wsparcie techniczne oraz fachową obsługę. Niezwykle ważne są dla nas potrzeby rynku i zmieniające się trendy, w związku z czym nasz Dział Techniczny wciąż wdraża nowe rozwiązania. Jakość naszej pracy i produktów potwierdzają prestiżowe nagrody i wyróżnienia, takie jak Gepard Biznesu czy Diament Meblarstwa.

Design Light – kreujemy jasną przyszłość wnętrz

Nagrody i wyróżnienia
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.