Profile aluminiowe LED nawierzchniowe 

Widok:
Siatka
Lista
na stronę

Profil Corner Line to aluminiowy profil narożny 1m, przeznaczony do taśm LED o maksymalnej szerokości 12 mm. Dostępny jest wraz z wciskanym koszem mlecznym.

Profil Corner Line to aluminiowy profil narożny do taśm LED o maksymalnej szerokości 12 mm. Jego długość wynosi 2 m.

Profil aluminiowy RELING do taśm LED - okrągły drążek do szafy lub garderoby.

Tri-Line Mini to profil aluminiowy do taśm LED o maksymalnej szerokości 10 mm. Profil jest wykonany z wysokiej jakości anodowanego aluminium i ma długość 1 metra. Jest to profil narożny o małych wymiarach: 14x16 mm, dzięki czemu zyskał sobie bardzo dużą popularność. Sprawdza się zamontowany pod szafkami kuchennymi, ale również jako oświetlenie do szaf,...

Tri-Line Mini to profil aluminiowy do taśm LED o maksymalnej szerokości 10mm. Profil jest wykonany z wysokiej jakości anodowanego aluminium i ma długość 2 metrów. Jest to profil narożny o małych wymiarach 14x16mm przez co zyskał sobie bardzo dużą popularność. Sprawdza się podszafkowo w kuchni, ale również jako oświetlenie do szaf i sufitów i wnęk...

Tri-Line to duży profil aluminiowy do taśm LED o maksymalnej szerokości 10 mm. Można w nim zainstalować aż 3 rzędy taśmy LED jednocześnie! Profil jest wykonany z wysokiej jakości anodowanego aluminium i ma długość 2 metrów.   

Line XL - to profil aluminiowy do taśm LED o  szerokości 10mm. Profil jest wykonany z wysokiej jakości anodowanego aluminium i ma długość 2 metrów. Z uwagi na małe wymiary 16x7mm jest idealną opcją, jako baza do oświetlenia LED do mebli, sufitów oraz innych powierzchni architektonicznych.

LINE to profil aluminiowy do taśm LED o maksymalnej szerokości 10 mm. Profil jest wykonany z wysokiej jakości anodowanego aluminium i ma długość 1 metra. Z uwagi na wymiary:14x13 mm jest idealnym rozwiązaniem jako baza do oświetlenia LED do mebli, pod sufity oraz do innych powierzchni architektonicznych. 

Line to profil aluminiowy do taśm LED o maksymalnej szerokości 10mm. Profil jest wykonany z wysokiej jakości anodowanego aluminium i ma długość 2 metrów. Z uwagi na wymiary 14x13mm jest idealną opcją, jako baza do oświetlenia LED do mebli, sufitów oraz innych powierzchni architektonicznych.

Uchwyt do montażu aluminiowych profili LED Corener Line o długości 2 m.

Nowoczesny sposób na oświetlenie Twojego domu? Listwy aluminiowe LED!

Funkcjonalne profile aluminiowe do taśm LED rozmieszczone w różnych częściach pomieszczenia mogą całkowicie odmienić jego wygląd i nadać mu bardziej kameralny charakter. Jednocześnie taśma LED w profilu aluminiowym doskonale doświetli miejsca, w których montaż tradycyjnej lampy nie jest możliwy. Te dwa kluczowe atuty – estetyka i praktyczność – przesądzają o tym, że profile aluminiowe do LED wraz z diodami są coraz częściej spotykane w wystroju mieszkań i domów. Dostępny w naszym sklepie szeroki wybór kolorów i kształtów opraw gwarantuje, że każdy klient znajdzie u nas profil aluminiowy LED skrojony na miarę swoich potrzeb. Oferujemy profile aluminiowe LED i listwy podszafkowe o wielu zastosowaniach – rekomendowane przez nas produkty można montować pod szafkami, na ścianach lub we wnętrzu szaf. Dodatkowo niektóre profile aluminiowe pod LEDy proponujemy w kilku wariantach kolorystycznych, dzięki czemu można jeszcze lepiej dopasować całą instalację do aranżacji wnętrza.

Jak wybrać odpowiedni profil aluminiowy LED?

Profile do taśm LED mogą występować w wielu wariantach różniących się przede wszystkim pod względem kształtu oraz sposobu montażu. Aby zakupiony profil aluminiowy pod LED na pewno pasował do innych części, najlepiej wybrać wszystkie produkty z jednej linii. W naszym asortymencie można znaleźć profile LEDowe w kilku wersjach:

  • listwy aluminiowe do LEDów montowane pod sufitem i w narożnikach – w tego typu instalacjach sprawdzą się zwłaszcza profile z serii Corner Line oraz Tri Line;
  • uniwersalne LED profile aluminiowe stanowiące uzupełnienie mebli, ścian i innych elementów wyposażenia wnętrza – w tym przypadku doskonale spełni swoją funkcję zarówno profil aluminiowy do taśmy LED z serii Line, jak i dowolny profil LED reprezentujący wersje Line Mini czy Line XL. Dzięki prostokątnemu kształtowi profile do LED można zamontować niemal w dowolnym miejscu;
  • listwa LED aluminiowa do montowania w szafach – produktem, który warto wziąć pod uwagę przy urządzaniu swojej garderoby zdecydowanie jest profil LED aluminiowy w formie relingu.

Trwała listwa aluminiowa do LED z możliwością szybkiego montażu

Aby przymocować listwę do ściany, sufitu czy mebli, nie są potrzebne żadne zaawansowane narzędzia – montaż przebiega szybko i nie sprawia problemów. Dostępne w naszym asortymencie profile do taśm LEDowych można zamontować za pomocą specjalnych uchwytów, taśmy klejącej lub poprzez przykręcenie do danej powierzchni. Profil aluminiowy do LED mocowany np. w szafie czy pod szafkami kuchennymi najłatwiej przymocować, korzystając z taśmy dwustronnej, ponieważ w ten sposób meble nie ulegną żadnemu uszkodzeniu, a oświetlenie będzie można w każdej chwili łatwo zdemontować. Jednak jeśli chcieliby Państwo wykorzystać profil aluminiowy LED szeroki, np. z serii Line XL, warto zastanowić się nad dokupieniem dodatkowych uchwytów. Dzięki temu zyskuje się pewność, że nawet długa i szeroka listwa aluminiowa LED będzie solidnie zamontowana.