Oświetlenie meblowe LED 

Widok:
Siatka
Lista
na stronę

Polarus P to nowoczesna oprawa LED o mocy 9W i długości 864 mm do szuflad, wyposażona w inteligentny wyłącznik zbliżeniowy, który włączy oświetlenie po otwarciu szuflady i wyłączy zaraz po jej zamknięciu. Oprawa uzbrojona jest w wydajne diody typu 2835, gwarantujące dużą ilość światła.

100,00 zł Dostępny w 7dni

Oprawa MAGNETO to oszczędna i bardzo wydajna oprawa LED o mocy 2,6W. Oprawę stosuje się jako oświetlenie blatu roboczego montowane pod szafkami kuchennymi. Montaż do wpustu lub nawierzchniowy.

MASTER LED 4W to nowoczesna listwa sterująca z wyłącznikiem dotykowym i okablowaniem, o długości 270 mm i maksymalnej mocy 4W.

KLIPS LED 3D to nowy sposób na oświetlanie półek szklanych  w meblach i witrynach za pomocą nakładki umieszczonej na krawędzi szyby. 

Oprawa OVAL z dystansem to oszczędna i bardzo wydajna oprawa LED o mocy 2W. Oprawę stosuje się nawierzchniowo, jako oświetlenie blatu roboczego montowane pod szafkami kuchennymi.

Oprawa SQUARE XL to bardzo wydajna oprawa LED o mocy 2W. Oprawę stosuje się nawierzchniowo. Dostępna jest w dwóch barwach światła.

Oprawa SQUARE2 to oszczędna oprawa LED o mocy 1,5W. Stosuje się ją nawierzchniowo, jako oświetlenie blatu roboczego montowane pod szafkami kuchennymi. Oprawa może też służyć jako oświetlenie dekoracyjne do mebli – dostępna jest w różnych kolorach i z różnymi barwami światła.

Oprawa SQUARE RGB to oszczędna i bardzo wydajna oprawa LED o mocy 2W. Oprawę stosuje się nawierzchniowo, jako oświetlenie blatu roboczego montowane pod szafkami kuchennymi. Może też służyć jako oświetlenie dekoracyjne do mebli.

Oprawa OVAL SKOS MASTER z wbudowanym wyłącznikiem to oszczędna i bardzo wydajna oprawa LED o mocy 2W. Oprawę stosuje się nawierzchniowo, jako oświetlenie blatu roboczego montowane pod szafkami kuchennymi. Wystarczy dotknąć oprawy, aby sterować oświetleniem. Można dokupić kilka opraw OVAL SKOS i stworzyć układ oczek LED.

Oprawa OVAL do wbudowania to oszczędna i bardzo wydajna oprawa LED o mocy 2W. Montuje się ją np. w płycie meblowej w otworze o średnicy 55 mm. Oprawa sprawdzi się doskonale jako oświetlenie blatu roboczego w kuchni.

Oprawa OVAL SKOS z ukośnym dystansem to oszczędna i bardzo wydajna oprawa LED o mocy 2W. Oprawę stosuje się nawierzchniowo, jako oświetlenie blatu roboczego montowane pod szafkami kuchennymi.

Oprawa ORBIT XL to oszczędna i bardzo wydajna oprawa LED o mocy 3W. Oprawę stosuje się nawierzchniowo, jako oświetlenie blatu roboczego montowane pod szafkami kuchennymi i nie tylko. Nowoczesne diody LED to 100% więcej światła!

Wysokiej jakości oświetlenie do mebli LED

W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej klasy systemy oświetleniowe LED, w tym nowoczesne oświetlenie meblowe. Zastosowanie artykułów oświetleniowych w meblach to sposób na poprawę funkcjonalności wnętrz mieszkalnych, a także na wprowadzenie w nich przytulnego, miłego klimatu. Podświetlenie mebli sprawdza się w wielu pomieszczeniach: kuchniach, salonach, łazienkach, sypialniach i wszędzie tam, gdzie trzeba zadbać o komfort oraz dobre samopoczucie mieszkańców. Ponadto oferowane przez nas LEDy do mebli znakomicie odnajdują się we wnętrzach komercyjnych, czyli w sklepach, na stoiskach targowych i w każdym miejscu, gdzie przy pomocy światła chce się wyeksponować i podkreślić walory prezentowanych produktów.

Dlaczego oświetlenie do mebli LED spisuje się najlepiej ze wszystkich?

Osoby, które chcą doświetlić blaty robocze lub zamontować elementy oświetleniowe ze względu na ich walory estetyczne, często zastanawiają się, jakie oświetlenie mebli wybrać. Produkowane przez naszą firmę systemy LED mogą pochwalić się wieloma atutami. Oświetlenie LED do mebli, które znajdą Państwo w naszej ofercie:

  • charakteryzuje się niskim poborem mocy,
  • łatwo i wygodnie się montuje,
  • ma zgrabny kształt i nie zajmuje wiele miejsca,
  • zapewnia dobre doświetlenie, ale nie męczy oczu,
  • może być stosowane w wielu konfiguracjach,
  • w wybranych wariantach współpracuje z inteligentnymi włącznikami, dzięki czemu oświetlenie mebli LED jest niezwykle wygodne i praktyczne w obsłudze,
  • dzięki estetycznym oprawom ociepla wnętrze i nadaje im dynamiki.

Jeśli pragną Państwo podnieść funkcjonalność wnętrz mieszkalnych i doświetlić meble, LED jest technologią, na którą warto zwrócić uwagę. Ergonomiczne, oszczędne, a przy tym wyjątkowo estetyczne artykuły oświetleniowe sprostają oczekiwaniom odbiorców ceniących innowacyjne rozwiązania oraz nowoczesny design.

Oświetlenie LED meblowe częścią atrakcyjnego asortymentu - zapraszamy do sprawdzenia!

Pragnąc zapewnić Państwu dogodne warunki dokonywania zakupów, zadbaliśmy o ciekawy i zróżnicowany asortyment materiałów oświetleniowych. W naszej ofercie znajdą Państwo LED-owe lampki do mebli w wielu konfiguracjach, kolorach oraz rozmiarach. Wśród dostępnych produktów znajdują się między innymi oprawy podszafkowe, cenione szczególnie przy aranżacji wnętrz kuchennych i doświetlaniu blatów roboczych, znajdujące zastosowanie również w szafkach łazienkowych, witrynach, garderobach, a także jako element dekoracyjny we wnękach architektonicznych. Produkujemy także taśmy LED-owe pod meble oraz klipsy LED do półek szklanych, które umożliwiają uzyskanie ciekawych efektów we wnętrzu. Z myślą o Klientach chcących nabyć kompletne oświetlenie, przygotowaliśmy zestawy LED z zasilaczami oraz wysięgniki do mebli. W ofercie nie brakuje także specjalnego oświetlenia LED do szuflad Polarus P, które zapewnia komfort korzystania z mebli kuchennych lub garderoby czy komody i eliminuje konieczność oświetlania całego pokoju, gdy szuka się potrzebnych rzeczy. Ledowe lampki meblowe i pozostałe elementy oświetleniowe dostarczamy w konkurencyjnych cenach, a obsługiwanym Klientom zapewniamy specjalistyczne wsparcie i pomagamy dopasować najlepsze oświetlenie meblowe LED. Zapraszamy do realizowania zamówień.