Automatyka domowa

TAOBOX - listwa zasilająca do wbudowania z ładowarką USB A i USB C TAOBOX - listwa zasilająca do wbudowania z ładowarką USB A i USB C 2
  • New
W magazynie
Gniazda meblowe

TAOBOX - listwa zasilająca do wbudowania z USB A+C

TAOBOX-CZ-2FR-UAC-01
212,00 zł
TAOBOX to zaawansowana listwa zasilająca z dwoma gniazdami 230V AC i ładowarką USB z portami A oraz C. Zaprojektowany do łatwego montażu w blatach meblowych i korpusach mebli. Oferuje łączną moc do 2990W dla gniazd 230V AC i 17W dla ładowania USB. Wyróżnia się nowoczesnym wzornictwem i niewielkimi wymiarami.
LIFT BOX USB A+C automatyczny przedłużacz LIFT BOX USB A+C automatyczny przedłużacz 2
W magazynie
Gniazda meblowe

LIFT BOX USB A+C automatyczny przedłużacz

LIFTBOX-A-CZ-3DE-UAC-01
679,00 zł
LIFT BOX USB A i C to automatycznie wysuwany przedłużacz wpuszczany w blat. Widoczny tylko wtedy, kiedy go potrzebujesz.
Inbox czarny gniazdo zamknięta osłona z przewodem Inbox czarny gniazdo zamknięta osłona z przewodem 2
W magazynie
Gniazda meblowe

INBOX wpuszczane gniazdo meblowe z USB A+C, RJ45 i HDMI

INBOX-SR-FR-1,5-02
180,00 zł
INBOX to wpuszczany w blat przedłużacz z otwieraną przesłoną i przepustem kablowym. Produkt posiada 2 gniazda 230V AC/16A oraz porty: 2x USB typu A+C, 1x RJ45 i 1x HDMI.
LIFT BOX USB A+C automatyczny przedłużacz z ładowarką indukcyjną LIFT BOX USB A+C automatyczny przedłużacz z ładowarką indukcyjną 2
W magazynie
820,00 zł
LIFT BOX USB Automatyczny z ładowarką indukcyjną jest niezwykle funkcjonalnym przedłużaczem meblowym. Wysunięty z blatu gwarantuje dostęp do dodatkowych gniazd 230V AC i portów USB A+C. Dodatkowo pozwala na bezprzewodowe naładowanie telefonu!
LIFT BOX USB A+C gniazdo meblowe LIFT BOX USB A+C gniazdo meblowe 2
Dostępny w 48h
Gniazda meblowe

LIFT BOX USB A+C gniazdo meblowe

LIFTBOX-CZ-3FR-UAC-01
129,00 zł
Gniazdo meblowe LIFT BOX to wydajne i praktyczne rozwiązanie, które idealnie pasuje do Twojej przestrzeni. Dzięki temu nowoczesnemu gniazdu meblowemu zasilanie i ładowanie urządzeń elektronicznych stanie się łatwiejsze. Wysuwana konstrukcja gniazda LIFT BOX pozwala zaoszczędzić miejsce na blacie, a czarna lub biała obudowa dodaje elegancji. Znajdziesz w...
KOMBI BOX USB A+C - gniazdo meblowe KOMBI BOX USB A+C - gniazdo meblowe 2
W magazynie
Gniazda meblowe

KOMBI BOX USB A+C - gniazdo meblowe

KOMB-ALU-FR-1,5-M02
189,00 zł
KOMBI BOX Z USB A+ C to gniazdo meblowe wpuszczane w blat. Wyposażone jest w 2 gniazda oraz 2 gniazda USB. Idealne do kuchni, salonu, biura lub pracowni!
MULTI BOX USB A + C gniazdo meblowe wpuszczane MULTI BOX USB A + C gniazdo meblowe wpuszczane 2
W magazynie
Gniazda meblowe

MULTI BOX USB A + C gniazdo meblowe wpuszczane

MULTIBOX-BI-4FR-UAC-RJ-01
335,00 zł
MULTI BOX to wpuszczany w blat przedłużacz z wysuwanym panelem dodatkowych gniazd. Produkt posiada 4 gniazda z bolcem typu francuskiego z bolcem lub schuko 230V AC/16A, 2 porty USB typu A i C, 2 wejścia RJ45 oraz ładowarkę indukcyjną.
CORNER BOX USB A+C przedłużacz narożny biały CORNER BOX USB A+C przedłużacz narożny biały 2
Dostępny w 48h
Gniazda meblowe

CORNER BOX USB A+C przedłużacz narożny

CORNERBOX-BI-2DE-UAC-01
149,00 zł
Niezwykle uniwersalne, nawierzchniowe, narożne gniazdo meblowe Corner Box z wbudowaną ładowarką z portem USB A i USB C. Doskonałe rozwiązanie do biur, mieszkań, garaży i wszędzie tam, gdzie pojawia się potrzeba zasilania dużej liczby urządzeń.
FLAT BOX wpuszczane gniazdo meblowe z USB A i C FLAT BOX wpuszczane gniazdo meblowe z USB A i C 2
W magazynie
Gniazda meblowe

FLAT BOX wpuszczane gniazdo meblowe z USB A i C

FLATBOX-SD-3DE-UAC-01
169,00 zł
FLAT BOX USB to wpuszczany w blat przedłużacz z otwieraną przesłoną. Gniazdo meblowe posiada 3 gniazda typu schuko 230V AC (max. 16A/3600W) oraz 2 porty USB A i C 5V (max. 3,1A/15,5W).
ZEOBOX wpuszczane gniazdo meblowe z USB A+C i ładowarką indukcyjną ZEOBOX wpuszczane gniazdo meblowe z USB A+C i ładowarką indukcyjną 2
W magazynie
309,00 zł
Zeobox – nowoczesne i funkcjonalne gniazdo meblowe, które sprawdzi się doskonale w biurze, salonie czy pokoju gracza komputerowego. Jest wyposażone w wiele przydanych funkcji (ładowarka indukcyjna, port ładowania USB A i USB C, gniazdo 230V AC), które ułatwiają korzystanie z wszechobecnej elektroniki.
FLAT BOX wpuszczane gniazdo meblowe FLAT BOX wpuszczane gniazdo meblowe 2
W magazynie
Gniazda meblowe

FLAT BOX wpuszczane gniazdo meblowe

FLATBOX-SD-3DE-01
137,00 zł
FLAT BOX to wpuszczany w blat przedłużacz z otwieraną przesłoną. Gniazdo meblowe posiada 3 gniazda typu schuko 230V AC (max. 16A/3600W). Zaletą produktu jest niewielka wysokość – 39 mm.
PowerCube Extended – gniazdo meblowe, przedłużacz meblowy z przewodem 1,5m. PowerCube Extended – gniazdo meblowe, przedłużacz meblowy z przewodem 1,5m. 2
W magazynie
Gniazda meblowe

PowerCube Extended przedłużacz sieciowy 5x 230V AC

PC-E-BI-5FR/SZ-1,5-01
75,00 zł
Przedłużacz sieciowy PowerCube Extended posiada aż 5 gniazd sieciowe 230V AC.  Jest wyposażony w 1,5m przewód zasilający i dedykowany uchwyt do montażu na płaskich powierzchniach. Zachwyca nowoczesnym i prostym designem.
HOP BOX wpuszczane gniazdo meblowe z USB HOP BOX wpuszczane gniazdo meblowe z USB 2
W magazynie
Gniazda meblowe

HOP BOX wpuszczane gniazdo meblowe z USB

HOPBOX-SD-3DE-UC-2-01
229,00 zł
HOP BOX to wpuszczany w blat przedłużacz z ruchomym panelem dodatkowych gniazd. Produkt posiada 3 gniazda z bolcem typu francuskiego 230V AC/16A oraz 2 standardowe porty USB typu A w wersji francuskiej oraz USB typ A+ C w wersji schuko. Idealny do mebli kuchennych i biurowych.
PowerCube Orginal USB rozdzielacz sieciowy 230V AC z ładowarką USB/ PowerCube Orginal USB rozdzielacz sieciowy 230V AC z ładowarką USB/ 2
W magazynie
Nowoczesny, designerski rozgałęźnik sieciowy 230V AC PowerCube Orginal USB posiada aż 4 gniazda sieciowe 230V AC oraz podwójną ładowarkę USB. Przydatny wszędzie tam gdzie brakuje gniazdek sieciowych, może również zastąpić ładowarkę USB.
DESK BOX przedłużacz biurowy z USB A i C + 3 gniazda francuskie DESK BOX przedłużacz biurowy z USB A i C + 3 gniazda francuskie 2
W magazynie
Gniazda meblowe

DESK BOX przedłużacz biurowy z USB

DESKBOX-SD-3FR-UAC-01
156,00 zł
DESK BOX to uniwersalny przedłużacz nablatowy z USB. Produkt gwarantuje łatwy montaż oraz praktyczny dostęp do 3 gniazd 230V AC typu francuskiego lub schuko oraz 2 portów USB typu A i C.
Moduł USB -SAMBOBOX Moduł USB -SAMBOBOX  2
Dostępny w 48h
Automatyka domowa

Moduł USB do SAMBO BOX

SAMBOBOX-MOD-CZ-U-01
13,00 zł
Wymienny moduł typu USB typu A w kolorze czarnym do gniazda Sambo Box.
Moduł RJ45-SAMBOBOX Moduł RJ45-SAMBOBOX  2
Dostępny w 48h
Automatyka domowa

Moduł RJ45 do SAMBO BOX

SAMBOBOX-MOD-CZ-RJ-01
22,00 zł
Wymienny moduł typu RJ45 w kolorze czarnym do gniazda Sambo Box.
Moduł HDMI -SAMBOBOX Moduł HDMI -SAMBOBOX  2
Dostępny w 48h
Automatyka domowa

Moduł HDMI do SAMBO BOX

SAMBOBOX-MOD-CZ-HD-01
32,00 zł
Wymienny moduł typu HDMI w kolorze czarnym do gniazda Sambo Box.
SAMBO BOX USB gniazdo meblowe schuko   z ładowarką indukcyjną SAMBO BOX USB gniazdo meblowe schuko   z ładowarką indukcyjną 2
W magazynie
Gniazda meblowe

SAMBO BOX USB gniazdo meblowe z ładowarką indukcyjną

SAMBOBOX-CZ-DE-U-2-01
162,00 zł
SAMBO BOX to wpuszczane w blat gniazdo meblowe z otwieraną pokrywą zawierającą ładowarkę indukcyjną. Produkt posiada gniazdo schuko 230V AC/16A, porty USB typu A i C oraz wymienny moduł przepustowy. Jest idealny do mebli kuchennych i biurowych.
LIFT BOX USB automatyczny przedłużacz z ładowarką indukcyjną LIFT BOX USB automatyczny przedłużacz z ładowarką indukcyjną 2
W magazynie
792,00 zł
LIFT BOX USB Automatyczny z ładowarką indukcyjną jest niezwykle funkcjonalnym przedłużaczem meblowym. Wysunięty z blatu gwarantuje dostęp do dodatkowych gniazd 230V AC i portów USB. Dodatkowo pozwala na bezprzewodowe naładowanie telefonu!
CIZOBOX USB gniazdo meblowe z USB CIZOBOX USB gniazdo meblowe z USB 2
W magazynie
Gniazda meblowe

CIZOBOX USB gniazdo meblowe z USB i wysuwanymi gniazdami

CIZOBOX-SN-2FR-2U-01
409,00 zł
CIZOBOX to wpuszczane w blat gniazdo meblowe z wysuwanym panelem. Produkt posiada dwa gniazda z bolcem typu francuskiego 230V AC/16A oraz dwa gniazda USB 5V DC/max 2A. Idealny do mebli kuchennych i biurowych.
EIGHTBOX USB gniazdo meblowe w stali drapanej EIGHTBOX USB gniazdo meblowe w stali drapanej 2
W magazynie
419,00 zł
EIGHTBOX USB to wpuszczane gniazdo meblowe z ruchomą przesłoną. Posiada jedno gniazdo z bolcem typu francuskiego 230V AC/16A i drugie z USB 5V DC/1A. Idealne rozwiązanie do blatów kuchennych i biurowych.
Pokazano 1-24 z 43 pozycji
Filtruj produkty

Kategorie

Napięcie

Stopień ochrony

Długość przewodu

Średnica (mm)

Moc

Wymiary (mm)

Zastosowanie

Materiał

Waga

Cena

45,00 zł - 345,00 zł
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.