Taśma LED z zasilaczem - zestawy 

Widok:
Siatka
Lista

Taśma RGB 150 LED o stopniu ochronnym IP20 ze sterownikiem LED RGB, pilotem RF i zasilaczem.

Taśma RGB 150 LED o stopniu ochronnym IP45 ze sterownikiem LED RGB, pilotem RF i zasilaczem.

Taśma RGB 150 LED o stopniu ochronnym IP45 ze sterownikiem LED RGB, pilotem RF i zasilaczem.

Taśma RGB 150 LED o stopniu ochronnym IP45 ze sterownikiem LED RGB, pilotem IR i zasilaczem.

Promocja

Oświetlenie LED Blix z sensorem ruchu doskonale nadaje się do szafy lub garderoby.

79,00 zł 71,10 zł Dostępny

Co warto wiedzieć przed zakupem taśm LED z zasilaczem?

W sklepie internetowym Design Light znajduje się wiele modeli oświetlenia LED. Jego zalety to przede wszystkim łatwość montażu, energooszczędność, bezpieczeństwo oraz duże możliwości aranżacyjne. Pasek LED z zasilaczem świetnie sprawdzi się zarówno w roli oświetlenia dodatkowego, jak i głównego. Model oświetlenia polecamy dobrać, kierując się wyglądem danego wnętrza. Listwa LED z zasilaczem może być stosowana wszędzie tam, gdzie istnieje możliwość podpięcia zasilacza do prądu. Dzięki temu, w przypadku zmiany koncepcji, w prosty sposób można zmienić lokalizację źródła światła. Ledy z zasilaczem dobrze sprawdzą się jako podświetlenie do szafy czy gabloty, a także pod parapetem czy w jakiejkolwiek wnęce. Zasilacz taśmy LED można bezproblemowo schować np. za zasłoną lub meblem, dzięki czemu kabel nie będzie rzucał się w oczy. W ofercie naszego sklepu proponujemy różne zestawy ledowe z zasilaczem, zarówno w kolorze białym, jak i czarnym, dlatego łatwo dobrać je do charakteru pomieszczenia.

Czy zasilacz do taśmy LED to wygodne rozwiązanie?

Zasilacz do tasmy rgb to bardzo komfortowy sposób na oświetlenie ledowe. Dzięki dołączonemu zasilaczowi nie ma potrzeby podłączania taśmy bezpośrednio do kabla wyprowadzającego prąd. Najczęściej taki przewód znajduje się w ścianie, dlatego dostęp do niego może być znacznie utrudniony. Listwa LED z zasilaczem stanowi rozwiązanie tego problemu, gdyż wymaga wyłącznie dostępu do gniazdka w pomieszczeniu. Zasilacze do tasm ledowych dostępne w sklepie Design Light mają przewód długości nawet do 2,8 m, dlatego sprawdzą się nawet tam, gdzie kontakt elektryczny znajduje się w znacznej odległości od miejsca, w którym docelowo ma pojawić się oświetlenie. Zasilacz taśmy LED automatycznie przekształca napięcie z gniazdka w prąd o właściwym natężeniu, które odpowiada potrzebom diod ledowych. Moc wychodząca nie przekracza wtedy 38W. Jeśli chodzi o dostępny w naszej ofercie zasilacz do taśmy LED cena dotyczy całego zestawu wraz z taśmą ledową - nie trzeba dokupować jej osobno.

Szeroki wybór taśm LED z zasilaczem w ofercie naszego sklepu!

W Design Light oferujemy różne rozwiązania dotyczące światła, takie jak taśma LED. Zasilacz do tego rodzaju lampy stanowi dodatkową i ważną funkcję, dlatego uwzględniamy go w naszej ofercie. Wśród naszych produktów znajdują się różnorodne zestawy oświetlenia LED z zasilaczem, np. taśma LED z zasilaczem i włącznikiem, a także z sensorycznym czujnikiem ruchu, który świetnie sprawdzi się tam, gdzie dostęp do przycisku mógłby być utrudniony. Oprócz tego w sklepie Design Light znajduje się taśma LED z zasilaczem i pilotem, który umożliwia zarówno uruchomienie źródła światła, jak i zmianę jego koloru. W naszym sklepie można wybrać również rozwiązanie ledowe, w którego skład wchodzi zasilacz do taśmy LED 100W. Każdemu, kto potrzebuje wydajnego i energooszczędnego oświetlenia z pewnością spodoba się taśma LED z zasilaczem. Cena produktu zależy od jego parametrów technicznych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!