Taśma LED z zasilaczem - zestawy

ZESTAW TAŚMA RGB 150 LED IP45- gotowy zestaw rgb ZESTAW TAŚMA RGB 150 LED IP45- gotowy zestaw rgb 2
  • New
Dostępny w 48h
Taśma LED z zasilaczem - zestawy

Zestaw RF 1-strefowy Taśma RGB 30 LED/m 6W/m IP20

ZLD-RGB-5M-03W
169,00 zł
Taśma RGB 30 LED/m 6W/m o stopniu ochronnym IP20 ze sterownikiem LED RGB, pilotem RF i zasilaczem. Cena dotyczy rolki 5 m.
ZESTAW TAŚMA RGB 150 LED IP45- gotowy zestaw rgb ZESTAW TAŚMA RGB 150 LED IP45- gotowy zestaw rgb 2
Dostępny w 48h
Taśma LED z zasilaczem - zestawy

Zestaw RF 1-strefowy Taśma RGB 30 LED/m 6W/m IP45

ZLF-RGB-5M-03W
186,00 zł
Taśma RGB 30 LED/m 6W/m o stopniu ochronnym IP45 ze sterownikiem LED RGB, pilotem RF i zasilaczem. Cena dotyczy rolki 5 m.
Zestaw IR TAŚMA RGB 30 LED/m 6W/m IP45 Zestaw IR TAŚMA RGB 30 LED/m 6W/m IP45 2
Dostępny w 48h
Taśma LED z zasilaczem - zestawy

Zestaw IR TAŚMA RGB 30 LED/m 6W/m IP45

ZLF-RGB-5M-01W
149,00 zł
Taśma RGB 30 LED/m 6W/m o stopniu ochronnym IP45 ze sterownikiem LED RGB, pilotem IR i zasilaczem. Cena dotyczy rolki 5 m.
Zestaw RF 4-strefowy TAŚMA RGB 30 LED/m 6W/m IP20 Zestaw RF 4-strefowy TAŚMA RGB 30 LED/m 6W/m IP20 2
Dostępny w 48h
Taśma LED z zasilaczem - zestawy

Zestaw RF 4-strefowy TAŚMA RGB 30 LED/m 6W/m IP20

ZLD-RGB-5M-02W
219,00 zł
Taśma RGB 30 LED/m 6W/m o stopniu ochronnym IP20 ze sterownikiem LED RGB, pilotem RF 4-strefowym i zasilaczem. Cena dotyczy rolki 5 m.
Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Co warto wiedzieć przed zakupem taśm LED z zasilaczem?

W sklepie internetowym Design Light znajduje się wiele modeli oświetlenia LED. Jego zalety to przede wszystkim łatwość montażu, energooszczędność, bezpieczeństwo oraz duże możliwości aranżacyjne. Pasek LED z zasilaczem świetnie sprawdzi się w roli oświetlenia dodatkowego, dekoracyjnego. Model oświetlenia polecamy dobrać, kierując się wyglądem danego wnętrza. Listwa LED z zasilaczem może być stosowana wszędzie tam, gdzie istnieje możliwość podpięcia zasilacza do prądu. Dzięki temu, w przypadku zmiany koncepcji, w prosty sposób można zmienić lokalizację źródła światła lub jego wymianę. Ledy z zasilaczem dobrze sprawdzą się jako podświetlenie do szafy czy gabloty, a także pod parapetem czy w jakiejkolwiek wnęce. Zasilacz taśmy LED można bezproblemowo schować np. za zasłoną lub meblem, dzięki czemu przewód nie będzie rzucał się w oczy. W ofercie naszego sklepu proponujemy różne zestawy ledowe z zasilaczem, zarówno w kolorze białym, jak i czarnym, dlatego łatwo dobrać je do charakteru pomieszczenia.

Czy zasilacz i sterownik do taśmy LED w zestawie to wygodne rozwiązanie?

Zasilacz i sterownik dobrany do taśmy LED to bardzo komfortowy sposób na gotowy zestaw. Listwa LED z zasilaczem wymaga wyłącznie dostępu do gniazdka w pomieszczeniu. Zasilacze do taśm ledowych dostępne w sklepie Design Light mają długi przewód, dlatego sprawdzą się nawet tam, gdzie kontakt elektryczny znajduje się w znacznej odległości od miejsca, w którym docelowo ma pojawić się oświetlenie. Zasilacz taśmy LED automatycznie przekształca napięcie z gniazdka w prąd o właściwym natężeniu, które odpowiada potrzebom diod ledowych. Dobrany sterownik pozwala również na wygodne korzystanie z dostępnych funkcji.

Szeroki wybór taśm LED z zasilaczem w ofercie naszego sklepu!

W Design Light oferujemy różne rozwiązania dotyczące źródeł światła, takie jak np. popularna taśma LED. Zasilacz do tego rodzaju oświetlenia stanowi dodatkową i ważną funkcję, dlatego uwzględniamy go w naszej ofercie. Wśród naszych produktów znajdują się różnorodne zestawy oświetlenia LED z zasilaczem, np. taśma LED z zasilaczem i włącznikiem, a także z czujnikiem ruchu, który świetnie sprawdzi się tam, gdzie dostęp do przycisku mógłby być utrudniony. Oprócz tego w sklepie Design Light znajduje się taśma LED z zasilaczem i pilotem, który umożliwia zarówno uruchomienie źródła światła, jak i zmianę jego koloru. W naszym sklepie można wybrać gotowe rozwiązanie ledowe. Każdemu, kto potrzebuje wydajnego i energooszczędnego oświetlenia z pewnością spodoba się taśma LED z zasilaczem. Cena produktu zależy od jego parametrów technicznych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Filtruj produkty

Barwa światła

Stopień ochrony

Źródło światła w komplecie

Waga

Cena

165,00 zł - 225,00 zł
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.