Oświetlenie meblowe to szybko rozwijająca się branża oświetlenia LED, która zdobywa coraz to większe rzesze zwolenników. Stolarze, producenci mebli oraz użytkownicy pragną podkreślić walory użytkowe oraz estetyczne swoich mebli instalując w nich, różnego typu rozwiązania oświetleniowe.

W oświetleniu kuchennym najczęściej stosuje się taśmy LED zamontowane w profilach LED lub nowoczesne oprawy LED montowane podszafkowo. W salonach i sypialniach stosuje się delikatne oświetlenie dekoracyjne, które akcentuje i uatrakcyjnia konkretne strefy mebli. Do podświetlenia półek szklanych stosuje się np. klipsy LED, a do oświetlenia większych przestrzeni (np. wnęki i sufity) taśmy LED RGB. Witryny meblowe idealnie są podświetlane oczkami LED montowanymi na dystansie lub do wpustu.

Wszystkie te produktu znajdziecie Państwo w naszej szerokiej ofercie. Jeżeli chcecie małym kosztem odmienić wygląd swojego mieszkania polecamy wybór oświetlenia meblowego.

Oświetlenie LED 

Widok:
Siatka
Lista
na stronę

ZASILACZA 12V DCZASILACZA 12V DCOprawa SQUARE XL to bardzo wydajna oprawa LED o mocy 2W. Oprawę stosuje się nawierzchniowo. Dostępna jest w dwóch barwach światła.

Oprawa SQUARE2 to oszczędna oprawa LED o mocy 1,5W. Stosuje się ją nawierzchniowo, jako oświetlenie blatu roboczego montowane pod szafkami kuchennymi. Oprawa może też służyć jako oświetlenie dekoracyjne do mebli – dostępna jest w różnych kolorach i z różnymi barwami światła.

Zestaw uchwytów do montażu aluminiowych profili LED. Uchwyty są uniwersalne i kompatybilne tylko z profilami LED: LINE, LINE MINI, TRI-LINE MINI.

Oprawa SQUARE RGB to oszczędna i bardzo wydajna oprawa LED o mocy 2W. Oprawę stosuje się nawierzchniowo, jako oświetlenie blatu roboczego montowane pod szafkami kuchennymi. Może też służyć jako oświetlenie dekoracyjne do mebli.

Oprawa OVAL SKOS MASTER z wyłącznikiem  to oszczędna i bardzo wydajna oprawa LED o mocy 2W. Oprawę stosuje się nawierzchniowo, jako oświetlenie blatu roboczego montowane pod szafkami kuchennymi.

Tylko online

Oprawa OVAL do wbudowania to oszczędna i bardzo wydajna oprawa LED o mocy 2W. Montuje się ją np. w płycie meblowej w otworze o średnicy 58 mm. Oprawa stanowi oświetlenie blatu roboczego w kuchni.

Oprawa OVAL SKOS z ukośnym dystansem to oszczędna i bardzo wydajna oprawa LED o mocy 2W. Oprawę stosuje się nawierzchniowo, jako oświetlenie blatu roboczego montowane pod szafkami kuchennymi.

Oprawa ORBIT XL to oszczędna i bardzo wydajna oprawa LED o mocy 3W. Oprawę stosuje się nawierzchniowo, jako oświetlenie blatu roboczego montowane pod szafkami kuchennymi i nie tylko. Nowoczesne diody LED to 100% więcej światła!

Oprawa ORBIT XL MASTER to oszczędna i bardzo wydajna oprawa LED o mocy 3W. Oprawę stosuje się nawierzchniowo, jako oświetlenie blatu roboczego montowane pod szafkami kuchennymi.

Oprawa ORBIT to oszczędna i bardzo wydajna oprawa LED o mocy 1,5 W. Oprawę stosuje się nawierzchniowo, jako oświetlenie blatu roboczego montowane pod szafkami kuchennymi.

ORBIT RGB 2W Oprawa nawierzchniowa ORBIT RGB 2W posiada 9 diod LED RGB o maksymalnej mocy 2W. Wyróżnia ją możliwość zmiany programów sterowania za pomocą sterownika RGB z pilotem.

Zestaw trzypunktowy LED ORBIT XL z jedną oprawą typu MASTER to nowatorski sposób na oświetlenie powierzchni użytkowych.