Oprawy i lampki sufitowe LED 

Widok:
Siatka
Lista
na stronę

Oprawa halogenowa i LED MARS w kolorze białego lub czarnego kryształu.

Oprawa halogenowa i LED RINGO w kolorze białego lub czarnego kryształu.

BRAVA to uchylna oprawa sufitowa do halogenów i LED-ów dostępna w 2 kolorach: stali drapanej i czarnym.

COSTA to uchylna oprawa sufitowa do halogenów i LED-ów dostępna w 2 kolorach: stali drapanej i czarnym.

Zestaw LED zawierający oprawę sufitową COSTA, żarówkę GU10 o mocy 5W i oprawkę GU10.

25,80 zł Dostępny produkt z innymi opcjami

Oprawa sufitowa LED STELLA o mocy 12W montowana w powierzchniach stropowych. Posiada źródło światła i wbudowany zasilacz. Zasilana jest napięciem 230V.

Oprawa sufitowa LED STELLA o mocy 18W montowana w powierzchniach stropowych. Posiada źródło światła i wbudowany zasilacz. Zasilana jest napięciem 230V.

Oprawa sufitowa LED STELLA o mocy 6W montowana w powierzchniach stropowych. Posiada źródło światła i wbudowany zasilacz.

ZESTAW LED RINGO to uniwersalny komplet wykorzystujący nowoczesną technologię oświetleniową.

ZESTAW LED BRAVA to uniwersalny komplet wykorzystujący nowoczesną technologię oświetleniową.

Czy warto wybrać oświetlenie sufitowe LED?

Sklep Design Light oferuje wysokiej jakości oświetlenie LED sufitowe. Nasze oprawy sufitowe LED sprawdzą się w każdym salonie, kuchni, jadalni, sypialni, łazience, pokoju dziecięcym, a także w biurze, warsztacie i w dowolnym pomieszczeniu w domu, firmie, hotelu, sklepie i innym obiekcie. Lampy sufitowe dostępne w naszym asortymencie są idealnym i przyjemnym dla oczu źródłem sztucznego światła.

Mimo że oświetlenie LED-owe kojarzy się raczej z nowoczesnym wzornictwem, to bogaty wybór produktów pozwala na łatwe znalezienie takiego rozwiązania, które sprawdzi się doskonale także we wnętrzach klasycznych i tradycyjnych. Proponujemy gamę różnorodnych opraw o wzorach niezwykle atrakcyjnych stylistycznie. Oferujemy oprawy sufitowe wpuszczane, przeznaczone do wbudowania w powierzchnię stropową, a także lampy wiszące i plafony. Nasz asortyment obejmuje przede wszystkim całościowe zestawy oświetleniowe, tzn. takie, w których nie trzeba kupować osobno żarówki, oprawki, gniazd przyłączeniowych czy zasilacza – wszystko znajduje się w jednym komplecie.

Dostępne w naszym sklepie lampy sufitowe do łazienki, salonu czy gabinetu charakteryzują się dużym strumieniem świetlnym, prostym montażem i nowoczesnym wyglądem sprawiającym, że pasują do różnego typu wnętrz. Zapewniamy korzystne, konkurencyjne ceny, szybką dostawę zamówień oraz profesjonalne doradztwo w zakresie doboru produktów dopasowanych do Państwa oczekiwań.

Czy oprawy LED sufitowe są lepsze od zwykłych?

Każda sprzedawana w naszym sklepie lampa sufitowa LED jest czymś więcej, niż tylko źródłem światła. Dzięki bogatej kolorystyce, oryginalnym kształtom i formom lamp, a także najlepszym materiałom użytym do ich produkcji, staje się efektownym i stylowym dodatkiem do dowolnego wnętrza. Coraz częściej pełni funkcję dekoracyjną. Jest również wyjątkowo energooszczędnym rozwiązaniem. Zastosowanie lamp LED-owych gwarantuje zmniejszenie wykorzystania zasobów naturalnych przez duże ograniczenie zużycia energii elektrycznej oraz użycie w produkcji nieszkodliwych dla środowiska surowców i materiałów. Umożliwia więc znacząco większe oszczędności w zakresie płatności za prąd w porównaniu do zwykłego oświetlenia, jak również przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.

Jakie lampy sufitowe LED wybrać?

W zależności od rozmieszczenia, wielkości, liczby czy kolorystyki, oprawa sufitowa LED nadaje pomieszczeniu określony klimat. Wybierając konkretne oświetlenie, warto więc wziąć pod uwagę nie tylko wygląd zewnętrzny lampy, ale także barwę światła.

W pokoju dziennym sprawdzi się oprawa sufitowa dająca ciepłą barwę (2800-3200 K), która przypomina światło tradycyjnej żarówki. Nadaje ona pomieszczeniu przytulny charakter. Biała barwa naturalna (4000-4500 K) sprawdzi się natomiast świetnie w urzędzie czy biurze. Przypomina naturalne światło dzienne, zatem jest idealne do pracy i czytania. Z kolei LEDy sufitowe o intensywnym, zimnym świetle białym o wartości 5500-6500 K polecane są gabinetów dentystycznych czy magazynów.