Akcesoria do profili LED 

Widok:
Siatka
Lista
na stronę

Zestaw uchwytów do montażu aluminiowych profili LED. Uchwyty są uniwersalne i kompatybilne tylko z profilami LED: LINE, LINE MINI, TRI-LINE MINI.

Zestaw uchwytów do montażu aluminiowych profili LED LINE XL.

Uchwyty z tworzywa sztucznego w barwie szarej przeznaczone do profilu RELING.

Na początku zadbaj o niezbędne akcesoria do profili LED

W montażu oświetlenia LEDowego bez wątpienia najważniejszą rolę odgrywają taśmy lub oprawy LED, które decydują o charakterze instalacji i są jej najbardziej widocznym elementem. Aby jednak uzyskać wyjątkowy, w pełni satysfakcjonujący efekt, należy skupić się również na mniejszych akcesoriach umożliwiających prawidłowe zamontowanie oświetlenia i uwypuklenie jego najlepszych cech. Dlatego w asortymencie uwzględniliśmy wszystkie kluczowe elementy wykończeniowe kompatybilne z poszczególnymi profilami LEDowymi. Proponowane przez nas akcesoria LED do profili wyróżniają się łatwym montażem oraz trwałością. Ponadto zarówno uchwyty, jak i zaślepki dostępne są w stonowanych kolorach współgrających z elementami głównymi – komponenty uzupełniające stanowią więc dla taśm LEDowych niemal niewidoczne tło. Dzięki jednolitej pod względem kolorystycznym instalacji można odpowiednio wyeksponować oświetlenie.

Nie zapomnij o uchwytach kompatybilnych z profilami LED!

Uchwyty umożliwiające prawidłowe zamocowanie profilu z oświetleniem LEDowym powinny wyróżniać się przede wszystkim szybkim i łatwym montażem. Rekomendowane przez nas chwyty uniwersalne (pasujące do wersji Line, Tri-Line Mini oraz Line Mini), a także produkty dedykowane konkretnym profilom (Corner Line, Line XL, LED Reling) montuje się za pomocą prostego mechanizmu wymagającego jedynie wsunięcia profilu w uchwyt. Co ważne, profile przymocowane do ściany lub mebli na tego typu uchwytach można bezproblemowo zdjąć. Akcesoria sprzedajemy w zestawie z wkrętami.

Funkcjonalne i estetyczne zaślepki są również ważne - pamiętaj!

Akcesoria do profili LED, w tym wszystkie zaślepki, wyprodukowane zostały z trwałego tworzywa sztucznego i charakteryzują się idealnym dopasowaniem do innych produktów z danej linii, dostępnych w naszym sklepie. Zaślepki zapewniają estetyczne wykończenie instalacji, a dodatkowo pełnią funkcję zabezpieczenia przed wilgocią oraz kurzem. Większość produktów z tej kategorii oferujemy w kilku kolorach, np. zaślepki Tri-Line Mini można u nas zakupić w wersji czarnej, białej, szarej lub szampańskiej.