Oprawy i lampki podszafkowe LED 

Widok:
Siatka
Lista
na stronę

MASTER LED 4W to nowoczesna listwa sterująca z wyłącznikiem dotykowym i okablowaniem, o długości 270 mm i maksymalnej mocy 4W.

SQUARE 2,5W OPRAWA PODSZAFKOWA LED to oszczędna i bardzo wydajna oprawa LED o mocy 2,5W. Oprawę stosuje się nawierzchniowo, jako oświetlenie blatu roboczego montowane pod szafkami kuchennymi. Może też służyć jako oświetlenie dekoracyjne do mebli.

SQUARE RGB 2W OPRAWA LED to oszczędna i bardzo wydajna oprawa LED o mocy 2W. Oprawę stosuje się nawierzchniowo, jako oświetlenie blatu roboczego montowane podszafkowo w kuchniach. Może też służyć, jako oświetlenie dekoracyjne do mebli.

Oprawa FOTON to bardzo wydajna oprawa LED o mocy 3W. Oprawę stosuje się nawierzchniowo, jako oświetlenie blatu roboczego montowane pod szafkami kuchennymi.

OPRAWA LED SQUARE zestaw 3-punktowy – gotowy do montażu i podłączenia do gniazdka.

Listwa oświetleniowa PUPIL LED 270mm 4W z okablowaniem do rozbudowy zestawu

Oprawa MAGNETO to oszczędna i bardzo wydajna oprawa LED o mocy 2,6W. Oprawę stosuje się jako oświetlenie blatu roboczego montowane pod szafkami kuchennymi. Montaż do wpustu lub nawierzchniowy.

Corner - listwa zasilająca narożna z wyłacznikiem oraz wbudowanym żródłem światła.

Oprawa SENSO to nowoczesna oprawa nawierzchniowa LED o mocy 2,5W. Świetnie nadaje się do oświetlenia mebli.

Oprawa SENSO master to nowoczesna oprawa nawierzchniowa LED 2,5W z wyłącznikem dotykowym. Świetnie nadaje się do oświetlenia mebli.