Nowe produkty

Widok:
Siatka
Lista
Nowy

UKŁAD ZASILAJĄCY do LED 12W z rozdzielaczem 6-pkt i wyłacznikiem PC1.

Nowy

ZŁĄCZKA montażowa do taśm LED o szerokości 8 mm daje możliwość szybkiego podłączenia taśmy lub odcinów taśm LED o szerokości 8 mm bez potrzeby lutowania. Złaczkę można zastosować również do łączenia taśm w profilu LINE XL. Prosty montaż i mocny zacisk to gwarancja trwałości i stabilności podłączenia. Przewód o długości 2m zakończony wtyczką mini. 

Nowy

PRZEWÓD montażowy do taśm LED to 2- metrowy przewód umożliwiający szybkie podłączenie taśmy LED o szerokości 8 mm bez potrzeby lutowania, który często jest utrudnieniem przy podłączaniu oświetlenia. Wystarczy umieścić taśmę w złączce i zacisnąć. Możliwość zastosowania złaczki w profilu LINE XL.

Nowy

PRZEWÓD montażowy na dwie taśmy led, który idealnie mieści się w profilu LINE XL. Złaczka posiada  15 cm przewód umożliwiający szybkie podłączenie dwóch taśm LED o szerokości 8 mm bez potrzeby lutowania, który często jest utrudnieniem przy podłączaniu oświetlenia. Montaż jest prosty i daje gwarancję trwałości podłączenia.

Nowy

ZŁACZKA  montażowa do taśm LED to złaczka umożliwiająca szybkie podłączenie taśmy LED o szerokości 8 mm bez potrzeby lutowania, który często jest utrudnieniem przy podłączaniu oświetlenia. Wystarczy umieścić taśmę w złączce i zacisnąć. Montaż jest prosty i daje gwarancję trwałości podłączenia. Złączkę można zastosować DO ŁĄCZENIA TAŚM w  profilu LINE XL.

Nowy

ZASILACZ LED PREMIUM 260W. Obniża napięcie wyjściowe do 12V DC. Zasilacz posiada certyfikat jakości!

Nowy

ZASILACZ LED PREMIUM 216W. Obniża napięcie wyjściowe do 12V DC.

Nowy Promocja

Oprawa LED AMBER  to uniwersalna lampa łazienkowa wyposażona w diody LED. Max 4,5W,  IP44.

139,00 zł 99,00 zł Dostępny w 48h