Najczęściej kupowane

Widok:
Siatka
Lista
na stronę

Zaślepka do profilu LED / LINE MINI to element wykończeniowy profilu LED, który stosuje się w celu umieszczenia na jego końcach.

BRAVA - uchylna oprawa sufitowa halogen i LED  dostępna w 2 kolorach: stal drapana i czarna

19,90 zł Dostępny produkt z innymi opcjami

Oprawa ORBIT XL to oszczędna i bardzo wydajna oprawa LED o mocy 3W. Oprawę stosuje się nawierzchniowo, jako oświetlenie blatu roboczego montowane podszafkowo w kuchniach, regałach.  Nowoczene diody Led! 100% więcej światła! sprawdź!

Zestaw uchwytów do montażu aluminiowych profili LED. Uchwyty są uniwersalne i kompatybilne tylko z profilami LED: LINE, LINE MINI, TRI-LINE MINI.

Oprawa ORBIT  to oszczędna i bardzo wydajna oprawa LED o mocy 1,5W. Oprawę stosuje się nawierzchniowo, jako oświetlenie blatu roboczego montowane podszafkowo w kuchniach.

Tylko online

Oprawa OVAL do wbudowania to oszczędna i bardzo wydajna oprawa LED o mocy 2W. Oprawę montuje się np. w płycie meblowej w otworze o średnicy Ø58mm. Oprawa stanowi oświetlenie blatu roboczego w kuchni.

Zaślepka do profilu LED / TRI-LINE MINI to element wykończeniowy profilu LED, który stosuje się w celu umieszczenia na jego końcach. Należy ją dokupić oddzielnie (lewą i prawą). Zaślepka wykonana jest z tworzywa sztucznego.

Line XL- to profil aluminiowy do taśm LED o  szerokości 10mm. Profil jest wykonany z wysokiej jakości anodowanego aluminium i ma długość 2 metrów. Z uwagi na małe wymiary 16x7mm jest idealną opcją, jako baza do oświetlenia LED do mebli, sufitów oraz innych powierzchni architektonicznych.

Zawartość schowka

  • Brak produktów