Najczęściej kupowane

Widok:
Siatka
Lista
na stronę

PRZEDŁUŻACZ mini to przewód o długości 2 m

Oprawa ORBIT XL to oszczędna i bardzo wydajna oprawa LED o mocy 3 W. Oprawę stosuje się nawierzchniowo, jako oświetlenie blatu roboczego montowane pod szafkami kuchennymi i nie tylko. Nowoczesne diody LED to 100% więcej światła!

Zaślepka do profilu LED / LINE MINI to element wykończeniowy profilu LED, który stosuje się w celu umieszczenia na jego końcach.

Tylko online

Oprawa OVAL do wbudowania to oszczędna i bardzo wydajna oprawa LED o mocy 2W. Oprawę montuje się np. w płycie meblowej w otworze o średnicy Ø58mm. Oprawa stanowi oświetlenie blatu roboczego w kuchni.

Oprawa ORBIT to oszczędna i bardzo wydajna oprawa LED o mocy 1,5 W. Oprawę stosuje się nawierzchniowo, jako oświetlenie blatu roboczego montowane pod szafkami kuchennymi.

BRAVA - uchylna oprawa sufitowa halogen i LED  dostępna w 2 kolorach: stal drapana i czarna

Zestaw uchwytów do montażu aluminiowych profili LED. Uchwyty są uniwersalne i kompatybilne tylko z profilami LED: LINE, LINE MINI, TRI-LINE MINI.

Zaślepka do profilu LED / TRI-LINE MINI to element wykończeniowy profilu LED, który stosuje się w celu umieszczenia na jego końcach. Należy ją dokupić oddzielnie (lewą i prawą). Zaślepka wykonana jest z tworzywa sztucznego.

Line XL- to profil aluminiowy do taśm LED o  szerokości 10mm. Profil jest wykonany z wysokiej jakości anodowanego aluminium i ma długość 2 metrów. Z uwagi na małe wymiary 16x7mm jest idealną opcją, jako baza do oświetlenia LED do mebli, sufitów oraz innych powierzchni architektonicznych.