Szafa z oświetleniem LED

Sypialnia Pani Agnieszki i Pana Marka przeszła spektakularną transformację dzięki niedawnemu remontowi, w którym jedne z kluczowych ról odegrały nowoczesne rozwiązania oświetleniowe od Design Light. Głównym elementem przestrzeni stała się imponująca, duża szafa, zajmująca niemal całą ścianę. To właśnie w jej designie i funkcjonalności kryje się tajemnica wyjątkowości tego projektu. Całość dopełnia piękny, odświeżony parkiet.

Zastosowano tu trzy kluczowe elementy:

1. Reling Slim PIR: Jest to system 3 drążków do wieszania ubrań, wyposażony w subtelne oświetlenie, co znacznie ułatwia organizację garderoby.

2. Neon Flex 12V DC: Ponad dwumetrowa linia pionowego oświetlenia półek, wpuszczona w korpus mebla, nie tylko estetycznie wygląda, ale także pozwala na łatwe odnalezienie potrzebnych przedmiotów.

3. Oświetlenie cokołu szafy z czujnikiem PIR: Zbudowane na bazie Profilu Floor Line i Taśmy LED Premium 12V DC, oświetlenie to automatycznie aktywuje się w nocy, gdy ktoś wstaje z łóżka - wykrywając ruch. Emitowane światło i nie razi, jednocześnie zapewniając wystarczającą ilość światła do bezpiecznego poruszania się po pokoju bez dodatkowych źródeł światła.

Całość jest zasilana przy użyciu dwóch 100 watowych zasilaczy z serii Premium.

Ten system oświetlenia znacząco podnosi komfort użytkowania sypialni, jednocześnie wprowadzając element nowoczesności i elegancji. Pani Agnieszka i Marek są zachwyceni zarówno funkcjonalnością, jak i estetyką ich nowej sypialni. Remont ten pokazuje, jak wielką różnicę w codziennym życiu może zrobić dobrze zaprojektowane oświetlenie, szczególnie gdy połączone jest z przemyślanymi rozwiązaniami meblowymi.

Oświetlenie od Design Light to więcej niż tylko źródło światła – to przemyślany element dekoracyjny, który nadaje charakteru całej przestrzeni i zwiększa funkcjonalność użytkowanego miejsca. Inspirujący projekt Pani Agnieszki i Marka pokazuje, jak nowoczesne technologie mogą wzbogacić domowe wnętrza, czyniąc je zarówno piękniejszymi, jak i bardziej praktycznymi.

Zastosowane produkty

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.