Oświetlenie LED to nie tylko funkcjonalność, ale również element dekoracyjny, który może diametralnie odmienić wnętrze sypialni. Prezentujemy inspirujący projekt, który nadesłała Pani Małgorzata. Dzięki jej pomysłom, sypialnia zyskała nowoczesny i elegancki charakter, idealny do relaksu i odpoczynku.

Stylowa Sypialnia z Oświetleniem LED

Na zdjęciach Pani Małgorzaty widzimy doskonały przykład, jak LED może stać się kluczowym elementem aranżacji wnętrza. Oto główne cechy tego projektu:

  1. Geometryczna Ściana Akcentująca: Ściana za łóżkiem pokryta jest eleganckimi panelami ozdobnymi tworzącymi geometryczny wzór w odcieniach szarości i złota. Liniowe oświetlenie LED ukryte za wezgłowiem łóżka i nocnymi szafkami subtelnie podkreśla wzór, dodając głębi i tworząc efekt trójwymiarowości.
  2. Podświetlenie Ramy Łóżka: Ciepłe światło LED, umieszczone pod łóżkiem, wprowadza przytulną i intymną atmosferę, idealną na wieczorne chwile relaksu. To praktyczne rozwiązanie sprawia również, że poruszanie się po sypialni w nocy jest łatwiejsze i bezpieczniejsze.
  3. Elegancka Lampa Sufitowa: Centralnym punktem oświetlenia jest stylowa lampa sufitowa z kryształkami, która rozprasza światło w piękny, dekoracyjny sposób, dodając blasku całemu wnętrzu.
  4. Stonowane Kolory: Cała aranżacja utrzymana jest w spokojnych odcieniach szarości, czerni i bieli, co sprzyja wyciszeniu i relaksowi. Dodatki w postaci poduszek i narzuty na łóżku harmonizują z całością, podkreślając elegancki charakter wnętrza.
  5. Bezprzewodowe sterowanie, strefowe oświetlenie LED. Dzięki wykorzystaniu 4-strefowego sterownika LED Bicolor RF Multi White oświetlenie zostało podzielone na 4 strefy, którymi można sterować każdą z osobna lub wszystkimi jednocześnie przy pomocy Pilota RF, który zawsze jest pod ręką.

Wyznaczone stref oświetlania LED:

  • Strefa 1 – oświetlenie za wezgłowiem łóżka,
  • Strefa 2 - szafka prawa,
  • Strefa 3 - szafka lewa,
  • Strefa 4 - podświetlenie ramy łóżka.

Wykorzystane sterowanie pozwala na zmianę jasności oświetlania jak i jego temperatury barwowej od białej ciepłej przez neutralną do białej zimnej.

Aspekty techniczne – produkty z oferty Design Light użyte w sypialni Pani Małgosi:

Taśma BIKOLOR PREMIUM typ 2835 IP20 60W Taśma BIKOLOR PREMIUM typ 2835 IP20 60W 2
Dostępny w 48h
119,00 zł
Taśma LED BICOLOR PREMIUM o mocy 5W/0,5 m umożliwia zmianę barwy światła z białej ciepłej poprzez białą neutralną na białą zimną. Wyposażona w nowoczesne diody typu 2835, posiada standardowy stopień ochronności IP20. Cena dotyczy rolki 5 m.
profil do wpustu INLINE MINI profil do wpustu INLINE MINI 2
Dostępny w 48h
Profile aluminiowe LED do wbudowania

Profil aluminiowy INLINE MINI 2 m

PROF-INLINEM-OP-2M-W
29,90 zł
Inline Mini to profil do wpustu do taśm LED o maksymalnej szerokości 10mm, wykonany z anodowanego aluminium o długości 2 metrów. Jest to produkt montowany do odpowiednio wykonanego otworu lub frezu w powierzchni montażowej, np. w płycie meblowej. Głębokość otworu montażowego to 6x14 mm.
Sterownik 4-strefowy LED BICOLOR RF MULTI WHITE Sterownik 4-strefowy LED BICOLOR RF MULTI WHITE 2
Dostępny w 48h
Sterowniki do LED

Sterownik 4-strefowy LED BICOLOR RF MULTI WHITE

STER-BK-RF-10A-01
57,90 zł
Bezprzewodowy sterownik LED BICOLOR służący do konfigurowania zestawów oświetlenia strefowego taśm LED BICOLOR (biała ciepła i biała zimna).
przewód do RGB przewód do RGB 2
Dostępny w 48h
Przewody instalacyjne LED

Przewód RGB 4 x 0,32 mm2 100 mb

PRZ-MET-4X0,32-CZ
295,00 zł
Przewód czterożyłowy o wymiarach 4 x 0,32 mm2. Do oświetlenia RGB.
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.