Oświetlenie meblowe

Oświetlenie meblowe to szybko rozwijająca się branża oświetlenia LED, która zdobywa coraz to większe rzesze zwolenników. Stolarze, producenci mebli oraz użytkownicy pragną podkreślić walory użytkowe oraz estetyczne swoich mebli instalując w nich, różnego typu rozwiązania oświetleniowe.

W oświetleniu kuchennym najczęściej stosuje się taśmy LED zamontowane w profilach LED lub nowoczesne oprawy LED montowane podszafkowo. W salonach i sypialniach stosuje się delikatne oświetlenie dekoracyjne, które akcentuje i uatrakcyjnia konkretne strefy mebli. Do podświetlenia półek szklanych stosuje się np. klipsy LED, a do oświetlenia większych przestrzeni (np. wnęki i sufity) taśmy LED RGB. Witryny meblowe idealnie są podświetlane oczkami LED montowanymi na dystansie lub do wpustu.

Wszystkie te produktu znajdziecie Państwo w naszej szerokiej ofercie. Jeżeli chcecie małym kosztem odmienić wygląd swojego mieszkania polecamy wybór oświetlenia meblowego.

Oświetlenie meblowe 

Widok:
Siatka
Lista
na stronę

Oprawa OVAL z dystansem to oszczędna i bardzo wydajna oprawa LED o mocy 2W. Oprawę stosuje się nawierzchniowo, jako oświetlenie blatu roboczego montowane podszafkowo w kuchniach.

Oprawa OVAL SKOS MASTER z wyłącznikiem  to oszczędna i bardzo wydajna oprawa LED o mocy 2W. Oprawę stosuje się nawierzchniowo, jako oświetlenie blatu roboczego montowane podszafkowo w kuchniach.

Oprawa ORBIT  to oszczędna i bardzo wydajna oprawa LED o mocy 1,5W. Oprawę stosuje się nawierzchniowo, jako oświetlenie blatu roboczego montowane podszafkowo w kuchniach.

ORBIT RGB 1,8W oprawa nawierzchniowa. Posiada 9 diod Led Rgb. Max 1,8W. Możliwość zmiany programów sterowania za pomocą sterownika RGB z pilotem.

Oprawa ORBIT XL to oszczędna i bardzo wydajna oprawa LED o mocy 3W. Oprawę stosuje się nawierzchniowo, jako oświetlenie blatu roboczego montowane podszafkowo w kuchniach, regałach.  Nowoczene diody Led! 100% więcej światła! sprawdź!

Oprawa ORBIT XL MASTER  to oszczędna i bardzo wydajna oprawa LED o mocy 3W. Oprawę stosuje się nawierzchniowo, jako oświetlenie blatu roboczego montowane podszafkowo w kuchniach.

Nowoczesna listwa sterujaca 270mm MASTER LED 4W z wyłącznikiem dotykowym i okablowaniem. Max 4W. Odkryj !

Listwa oświetleniowa PUPIL LED 270mm 4W z okablowaniem do rozbudowy zestawu

Oprawa SQUARE XL to  bardzo wydajna oprawa LED o mocy 2W. Oprawę stosuje się nawierzchniowo. Dostepna w 2 barwach światła. Sprawdz!

Oprawa SQUARE2 to oszczędna oprawa LED o mocy 1,5W. Oprawę stosuje się nawierzchniowo, jako oświetlenie blatu roboczego montowane podszafkowo w kuchniach. Może też służyć, jako oświetlenie dekoracyjne do mebli.Oprawa dostepna w różnych barwach i kolorach. Sprawdź!

Oprawa SQUARE RGB to oszczędna i bardzo wydajna oprawa LED o mocy 1,8W. Oprawę stosuje się nawierzchniowo, jako oświetlenie blatu roboczego montowane podszafkowo w kuchniach. Może też służyć, jako oświetlenie dekoracyjne do mebli.

SQUARE 2,5W, OPRAWA PODSZAFKOWA LED to oszczędna i bardzo wydajna oprawa LED o mocy 2,5W. Oprawę stosuje się nawierzchniowo, jako oświetlenie blatu roboczego montowane podszafkowo w kuchniach. Może też służyć, jako oświetlenie dekoracyjne do mebli.

Zawartość schowka

  • Brak produktów