Oświetlenie meblowe

Oświetlenie meblowe to szybko rozwijająca się branża oświetlenia LED, która zdobywa coraz to większe rzesze zwolenników. Stolarze, producenci mebli oraz użytkownicy pragną podkreślić walory użytkowe oraz estetyczne swoich mebli instalując w nich, różnego typu rozwiązania oświetleniowe.

W oświetleniu kuchennym najczęściej stosuje się taśmy LED zamontowane w profilach LED lub nowoczesne oprawy LED montowane podszafkowo. W salonach i sypialniach stosuje się delikatne oświetlenie dekoracyjne, które akcentuje i uatrakcyjnia konkretne strefy mebli. Do podświetlenia półek szklanych stosuje się np. klipsy LED, a do oświetlenia większych przestrzeni (np. wnęki i sufity) taśmy LED RGB. Witryny meblowe idealnie są podświetlane oczkami LED montowanymi na dystansie lub do wpustu.

Wszystkie te produktu znajdziecie Państwo w naszej szerokiej ofercie. Jeżeli chcecie małym kosztem odmienić wygląd swojego mieszkania polecamy wybór oświetlenia meblowego.

Oświetlenie meblowe 

Widok:
Siatka
Lista
na stronę

Oprawa OVAL z dystansem to oszczędna i bardzo wydajna oprawa LED o mocy 2W. Oprawę stosuje się nawierzchniowo, jako oświetlenie blatu roboczego montowane pod szafkami kuchennymi.

Oprawa OVAL SKOS MASTER z wyłącznikiem  to oszczędna i bardzo wydajna oprawa LED o mocy 2W. Oprawę stosuje się nawierzchniowo, jako oświetlenie blatu roboczego montowane pod szafkami kuchennymi.

Oprawa ORBIT to oszczędna i bardzo wydajna oprawa LED o mocy 1,5 W. Oprawę stosuje się nawierzchniowo, jako oświetlenie blatu roboczego montowane pod szafkami kuchennymi.

ORBIT RGB 1,8W Oprawa nawierzchniowa ORBIT RGB 1,8 W posiada 9 diod LED RGB o maksymalnej mocy 1,8 W. Wyróżnia ją możliwość zmiany programów sterowania za pomocą sterownika RGB z pilotem.

Oprawa ORBIT XL to oszczędna i bardzo wydajna oprawa LED o mocy 3 W. Oprawę stosuje się nawierzchniowo, jako oświetlenie blatu roboczego montowane pod szafkami kuchennymi i nie tylko. Nowoczesne diody LED to 100% więcej światła!

Oprawa ORBIT XL MASTER to oszczędna i bardzo wydajna oprawa LED o mocy 3W. Oprawę stosuje się nawierzchniowo, jako oświetlenie blatu roboczego montowane pod szafkami kuchennymi.

MASTER LED 4W to nowoczesna listwa sterująca z wyłącznikiem dotykowym i okablowaniem, o długości 270 mm i maksymalnej mocy 4 W.

Listwa oświetleniowa PUPIL LED 270mm 4W z okablowaniem do rozbudowy zestawu

Oprawa SQUARE XL to bardzo wydajna oprawa LED o mocy 2 W. Oprawę stosuje się nawierzchniowo. Dostępna jest w dwóch barwach światła.

Oprawa SQUARE2 to oszczędna oprawa LED o mocy 1,5 W. Stosuje się ją nawierzchniowo, jako oświetlenie blatu roboczego montowane pod szafkami kuchennymi. Oprawa może też służyć jako oświetlenie dekoracyjne do mebli – dostępna jest w różnych kolorach i z różnymi barwami światła.

Oprawa SQUARE RGB to oszczędna i bardzo wydajna oprawa LED o mocy 1,8W. Oprawę stosuje się nawierzchniowo, jako oświetlenie blatu roboczego montowane podszafkowo w kuchniach. Może też służyć, jako oświetlenie dekoracyjne do mebli.

SQUARE 2,5W, OPRAWA PODSZAFKOWA LED to oszczędna i bardzo wydajna oprawa LED o mocy 2,5W. Oprawę stosuje się nawierzchniowo, jako oświetlenie blatu roboczego montowane podszafkowo w kuchniach. Może też służyć, jako oświetlenie dekoracyjne do mebli.