Zestawy LED z zasilaczem 

Widok:
Siatka
Lista

Zestaw trzypunktowy LED ORBIT XL z jedną oprawą typu MASTER to nowatorski sposób na oświetlenie powierzchni użytkowych.

Zestaw trzech opraw LED ORBIT RGB to nowoczesny sposób na oświetlenie powierzchni użytkowych za pomocą wbudowanych diod LED RGB.

Zestaw dwóch opraw LED ORBIT RGB to nowoczesny sposób na oświetlenie powierzchni użytkowych za pomocą wbudowanych diod LED RGB.

Zestaw czterech opraw LED ORBIT RGB to nowoczesny sposób na oświetlenie powierzchni użytkowych za pomocą wbudowanych diod LED RGB.

Zestaw dwóch opraw LED ORBIT XL z dystansem to nowoczesny sposób na oświetlenie powierzchni użytkowych za pomocą wbudowanych diod LED.

Zestaw trzech opraw LED ORBIT XL z dystansem to nowoczesny sposób na oświetlenie powierzchni użytkowych za pomocą wbudowanych diod LED.

Zestaw czterech opraw LED ORBIT XL z dystansem to nowoczesny sposób na oświetlenie powierzchni użytkowych za pomocą wbudowanych diod LED.

Zestaw 2 pkt opraw LED ORBIT z dystansem

Zestaw 3 pkt opraw LED ORBIT z dystansem.Pojedyńcza sztuka zawiera wbudowanych 16 diod LED o łącznej mocy 1,5W zapewniające długą żywotność i niskie koszty eksploatacji.

Zestaw 4 pkt opraw LED ORBIT z dystansem. To nowoczesny sposób na oświetlenie powierzchni użytkowych. Przekonaj się!

Zestaw dwóch opraw LED OVAL z dystansem to nowoczesny sposób na oświetlenie powierzchni użytkowych za pomocą wbudowanych diod LED.

OPRAWA LED SQUARE zestaw 2-punktowy – gotowy do montażu i podłączenia do gniazdka.