Sterownik radiowy do LED RGB – oświetlenie BEZ wyciągnięcia ręki

Post z Oświetlenie LED i podobne 09-08-2018
Sterownik radiowy do LED RGB – oświetlenie BEZ wyciągnięcia ręki

Wygoda, wygoda, każdej chwili szkoda! – parafrazując fragment znanej polskiej piosenki, wyobrażasz sobie siebie w fotelu, dzierżącego w ręku pilot, dzięki któremu możesz sprawować kontrolę nad całym oświetleniem w Twoim domu. Tu i teraz. Po prostu. 

Ale jak to? – zapytasz. Bardzo łatwo – odpowiemy. Sterownik do LED RGB, o którym dziś mowa, pozwala na zarządzanie aż czterema strefami  oświetlenia RGB w zasięgu 30 metrów. Już teraz brzmi ciekawie, ale dopiero gdy dodamy, że masz możliwość sterowania taśmami, klipsami czy oprawami znajdującymi się w osobnych pomieszczeniach za pomocą pilota znajdującego się w zestawie ze sterownikiem, zrozumiesz, że Twoje centrum dowodzenia może być wszędzie tam, gdzie akurat jesteś: w salonie, kuchni czy ogrodzie. Nieważne, gdzie leży sterownik – mówimy w końcu o pilocie działającym za pomocą fal radiowych. Możesz więc celować nim w cokolwiek i skądkolwiek, a oświetlenie będzie Ci posłuszne.

sterownik do led rgb z pilotem 4-strefowym designlight.pl

Kolory raz-dwa!
Jakie możliwości daje Ci sterownik? Przede wszystkim pozwala na uzyskanie dowolnych barw świecenia w bardzo prosty sposób, bo poprzez ruch palca po charakterystycznym okręgu w kolorach tęczy na pilocie. Umożliwia również zaprogramowanie własnej sekwencji zmiany kolorów, modyfikowanie szybkości poszczególnych programów, zmianę jasności świecenia urządzeń LED RGB czy miganie światła. Łącznie do dyspozycji masz 9 programów, w ramach których możesz według uznania i potrzeby dowodzić swoim LED-owym imperium.

Zestaw, który proponujemy, zawiera po jednej sztuce każdego z urządzeń (sterownika i pilota), ale to nie znaczy, że na tym Twoje możliwości się kończą. Jeden pilot może kontrolować wiele sterowników, zaś jeden sterownik może być kontrolowany przez maksymalnie cztery piloty. Wszystko dzięki możliwości grupowania stref pozwalającej na tworzenie tylu różnych kombinacji, że głowa mała. Oczywiście pilotysterowniki RGB w naszym sklepie są dostępne również osobno.

To co – nie za wygodnie? Skądże znowu. W sam raz!