Polarus P – wydajne oświetlenie do szuflad

Post z Oświetlenie LED i podobne 06-03-2018
Polarus P – wydajne oświetlenie do szuflad

Oświetlenie LED zapewnia niski pobór mocy i długą żywotność, a do tego doskonale kreuje atmosferę w pomieszczeniu. Dziś przedstawiamy kolejny produkt z naszej oferty, tym razem jest to oprawa LED… POLARUS P do szuflady.

Polarus P to nowoczesna oprawa meblowa stworzona z myślą o wszystkich tych, którzy cenią sobie wysoką jakość wykonania, niezawodność oraz komfort życia codziennego. Cechą wyróżniającą Polarus P spośród naszych produktów jest inteligentny czujnik, który automatycznie włącza oświetlenie natychmiast po wysunięciu szuflady i wyłącza zaraz po jej zamknięciu.  

Prostota i wydajność
Polarus P jest nowatorskim rozwiązaniem możliwym do zastosowania w szufladach zamontowanych w szafkach kuchennych, szafach i garderobach. Listwę wyposażyliśmy w nowoczesne i bardzo wydajne diody LED 2835 klasy Premium, które zapewniają idealne doświetlenie zarówno szuflad płytkich, jak i głębokich.

Uniwersalność opraw Polarus P pozwala na montowanie ich również we wszelkich meblach skrzyniowych, takich jak komody czy stoliki RTV z szufladami. Dzięki specjalnemu korytku prowadzącemu przewód zasilający, które dostępne jest w zestawie, skutecznie zamaskujesz okablowanie, jednocześnie zabezpieczając je przed wszelkimi uszkodzeniami. Wygoda, estetyka i bezpieczeństwo w jednym!

Szybki montaż
Na tym nie kończą się zalety oprawy Polarus P. Listwa zasilana jest bezpiecznym napięciem o wartości 12 V DC (prąd stały), a przewód zakończony jest tzw. minikonektorem, czyli wtyczką, która znacząco ułatwia podłączenie oświetlenia do zasilacza LED. Równie łatwy okaże się sam montaż oprawy – wystarczy bowiem przykręcić ją na wkręty do korpusu szafki i gotowe!

Polarus P dostępny jest na zamówienie w barwie ciepłej lub zimnej i w różnych wariantach wymiarowych, dostosowanych do wszystkich standardowych szuflad. Z łatwością dobierzesz odpowiednią dla siebie, aby móc cieszyć się eleganckim i wydajnym oświetleniem podczas codziennego użytkowania swojej garderoby i nie tylko. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami o produkcie.