Amber – uniwersalna oprawa łazienkowa LED

Post z Oświetlenie LED i podobne 08-02-2018
Amber – uniwersalna oprawa łazienkowa LED

Oświetlenie LED cechuje się niskim poborem mocy i długą żywotnością. Odpowiednio dobrane, znacząco wpływa na klimat oświetlanej przestrzeni. Dziś prezentujemy oprawę łazienkową LED AMBER, przeznaczoną specjalnie do montowania nad lustrem.


Cechą wyróżniającą nowoczesne łazieneki jest to, że oprócz pełnienia podstawowych funkcji, jakich oczekujemy od tego pomieszczenia, zwykle służą one za miejsce idealne do odprężenia się po ciężkim dniu. Warto zatem zatroszczyć się o odpowiednią atmosferę, która sprzyjać będzie codziennemu relaksowi.


Idealnym elementem, dzięki któremu możemy się odprężyć z pewnością jest oświetlenie LED, które nie tylko cechuje się niskim poborem mocy i długą żywotnością, ale także, odpowiednio dobrane, znacząco wpływa na klimat przestrzeni. Dziś prezentujemy oprawę łazienkową LED AMBER, przeznaczoną specjalnie do montowania nad lustrem.

oprawa łazienkowa LED Amber

Najwyższa jakość elegancji

Jedną z głównych zalet uniwersalnej oprawy łazienkowej LED -AMBER jest jej nowoczesny, modny, a zarazem elegancki design, dzięki któremu z łatwością wkomponuje się ona w przestrzeń każdej łazienki. Lampa wykonana jest z materiałów najwyższej jakości, ponadto posiada gustowną chromową powłokę, z pewnością więc będzie służyć przez wiele lat. Zastosowane w oprawie diody posiadają wysoką żywotność i – co ważne – mimo dużej ilości emitowanego światła nie tracą jasności w toku użytkowania.

Bezpieczne użytkowanie

Uniwersalna oprawa LED AMBER przeszła szereg testów jakościowych, w wyniku których przyznano jej wysoki współczynnik ochrony – IP44. Oznacza on ochronę zarówno przed obiektami większymi niż 1 mm, jak i przed bryzgająca wodą, niezależnie od jej kierunku.

Specyfikacja - Amber uniwersalna oprawa łazienkowa LED

Kolor oprawy

Chrom

Napięcie

230V AC

Moc

4,5W

Barwa światla

Biała ciepła (3000K) lub biała zimna (6000K)

Kąt rozproszenia wiązki światła

120° (produkt nie jest przeznaczony do oświetlenia akcentowego)

Stopień ochronności

IP44

Wymiary (mm)

300mm

Klasa energetyczna

A

Zużycie energii kWh/1000h

4,5 kWh/1000h

Strumień świetlny

220 lm

Nominalny okres trwałości świecenia

30.000h

Liczba cykli włącz / wyłącz

≥15000

Czas rozświetlania do 60% pełnego strumienia świetlnego

≤1s

Współpraca ze ściemniaczami

NIE

CRI - współczynnik oddawani barw

≥80

Miejsce zastosowania produktu

Zastosowanie wewnętrzne w pomieszczeniu o podwyższonej wilgotności. Odporność na wodę bryzgającą ze wszystkich kierunków.

Długość przewodu

30 cm

Źródło światła w komplecie

TAK

Preferencyjny montaż

Dodatkowym atutem lampy jest jej uniwersalny montaż. Co to oznacza? Uniwersalną oprawę LED AMBER można zamontować tuż nad lustrem albo wsunąć ją na lustro, w zależności od preferencji. W obu przypadkach efekt będzie ten sam – doskonałe oświetlenie, będące praktyczne, jak i spełniające funkcje dekoracyjne.

Uniwersalna oprawa LED AMBER zasilana jest bezpośrednio z sieci 230 V. W naszym sklepie znajdziesz lampę w dwóch wariantach: podstawowym – o mocy 4,5 W – oraz XL – o mocy 9 W.