Lampa Apollo - oprawa sufitowa LED na 230v do wbudowania

Post z Oświetlenie LED i podobne 15-01-2018
Lampa Apollo - oprawa sufitowa LED na 230v do wbudowania

Nowoczesny dom powinien być nie tylko energooszczędny, ale także dopasowany do jego mieszkańców oraz ich potrzeb. Projekt wnętrza mieszkania czy domu powinien uwzględnić miejsce rozłożenia źródeł światła.

Standardowo montuje się oświetlenie na środku pokoju, jako jedyne źródło światła w pomieszczeniu. Jednak wszystko się rozwija, świadomość ludzi także, a co za tym idzie, wiemy, że dobrym rozwiązaniem jest stworzenie większej ilości źródeł światła, dostosowanych do specyfikacji pomieszczenia. Dotychczas taką opcja było używanie halogenów sufitowych, które czerpały dużo prądu, a więc były nieekonomiczne.

Każdy konsument ma świadomość możliwości zmniejszenia opłat za zużycie prądu i zastępuje dotychczasowe żarówki i halogeny na lampy LED. Oprawa sufitowa LED Apollo posiada zintegrowane źródło światła LED i ma w zestawie dołączony zasilacz. Jest rozwiązaniem idealnym, ponieważ nie musimy osobno kupować oprawy, żarówki, gniazd podłączeniowych i zasilacza. Jest to prosta w montażu (tu będzie link do następnego wpisu dotyczącego montażu) i kompletna w lampa LED.

Nowoczesny design Lampy Apollo jest idealny do każdego typu wnętrza, stosuje się ją głownie do wbudowywania w powierzchnie sufitowe, ale kreatywność każdego Klienta jest nieograniczona jej technologią.

Lampa Apollo daje duży strumień świetlny, którego barwa jest dostępna w trzech, uniwersalnych kolorach: zimnym, ciepłym i neutralnym

SPECYFIKACJA

WARTO WIEDZIEĆ