Zasilacze stałoprądowe i stałonapięciowe do LED – co musisz wiedzieć?

  Oświetlenie LED i podobne Widoczność (151)
Zasilanie to jedna z kwestii, których nie powinniśmy bagatelizować, decydując się na oświetlenie LED. Od niego zależy poprawne działanie urządzeń, a nieodpowiednio dobrany zasilacz może prowadzić nawet do uszkodzenia źródła światła. Co powinieneś wiedzieć na początek?

Jasna praca w kuchni, czyli dlaczego warto oświetlić blat roboczy

  Oświetlenie LED i podobne Widoczność (84)
Kuchnia to jedna z tych przestrzeni w domu, w których odpowiednie oświetlenie odgrywa szczególnie ważną rolę. W obrębie tego pomieszczenia z kolei najwięcej czynności wykonujemy przy blacie roboczym.

Oświetlenie blatu roboczego w kuchni

  Oświetlenie LED i podobne Widoczność (114)
Blat roboczy to jedna z najważniejszych stref użytkowania kuchni. Większość czynności związanych z przygotowywaniem posiłków wykonujemy właśnie przy nim, dlatego warto zadbać o jego należyte oświetlenie – takie, które ułatwi nam pracę i zapobiegnie męczeniu się wzorku.

Jak zamontować oświetlenie podszafkowe? Krok po kroku

  Oświetlenie LED i podobne Widoczność (156)
Oprawy LED montowane pod szafkami kuchennymi zyskują coraz większą sympatię klientów ceniących sobie funkcjonalność i energooszczędność oświetlenia. Dzięki nim czynności wykonywane na blacie roboczym okazują się przyjemniejsze niż kiedykolwiek dotąd.

TETRA – oprawa podszafkowa do kuchni

  Oświetlenie LED i podobne Widoczność (105)
TETRA posiada aż 24 diody LED, których łączna moc wynosi 2 W. Oprawa znajduje zastosowanie podczas wykonywania codziennych prac kuchennych, takich jak przygotowywanie posiłku, krojenie warzyw, zmywanie czy sprzątanie. Odpowiednie oświetlenie, zamontowane bezpośrednio pod szafkami wiszącymi ponad blatem, sprawia, że przestrzeń robocza jest jasna, przyjazna i zachęca do użytkowania.