Czy oprawa sufitowa jest potrzebna?

  Oświetlenie LED i podobne Widoczność (87)
Oprawy sufitowe LED pełnią różne funkcje. Sprawdź, dlaczego warto się nimi zainteresować, wybierając oświetlenie górne.

Sterownik radiowy do LED RGB – oświetlenie BEZ wyciągnięcia ręki

  Oświetlenie LED i podobne Widoczność (137)
Jakie możliwości daje Ci sterownik? Przede wszystkim pozwala na uzyskanie dowolnych barw świecenia w bardzo prosty sposób, bo poprzez ruch palca po charakterystycznym okręgu w kolorach tęczy na pilocie. Umożliwia również zaprogramowanie własnej sekwencji zmiany kolorów, modyfikowanie szybkości poszczególnych programów, zmianę jasności świecenia urządzeń LED RGB czy miganie światła.

Sterowniki do LED i ich rodzaje

  Oświetlenie LED i podobne Widoczność (160)
Sterowniki do oświetlenia LED najczęściej służą do obsługi opraw i taśm LED wykorzystujących technologię RGB, choć mogą być również używane w przypadku oświetlenia MONO oraz BICOLOR. Zwykle są dostępne w zestawie z niewielkimi i wygodnymi w użytkowaniu pilotami, które łączą się z danym urządzeniem dzięki falom radiowym lub IR (podczerwień).

Zalety płaskich zasilaczy LED.

  Oświetlenie LED i podobne Widoczność (196)
Problem z chowaniem zasilaczy do LED-ów jest niestety dość powszechny. Z jednej strony mamy świadomość tego, że mowa o urządzeniu ważnym i koniecznym do działania oświetlenia, z drugiej – wolelibyśmy go nie oglądać. Z tego powodu częstym wyborem naszych klientów są płaskie zasilacze, takie jak np. LD 15W czy LD 30W.

Zasilacze stałoprądowe i stałonapięciowe do LED – co musisz wiedzieć?

  Oświetlenie LED i podobne Widoczność (372)
Zasilanie to jedna z kwestii, których nie powinniśmy bagatelizować, decydując się na oświetlenie LED. Od niego zależy poprawne działanie urządzeń, a nieodpowiednio dobrany zasilacz może prowadzić nawet do uszkodzenia źródła światła. Co powinieneś wiedzieć na początek?