Pstryk czy klik? Rodzaje wyłączników do LED

  Oświetlenie LED i podobne Widoczność (2120)
Włączanie i wyłączanie oświetlenia – niby prozaiczna czynność, a może odbywać się na tak wiele sposobów. Zapraszamy na szybki przegląd najpopularniejszych wyłączników do LED.

Klipsy LED – nowoczesny pomysł na oświetlenie półek

  Oświetlenie LED i podobne Widoczność (1154)
Zastanawiasz się, jak udekorować swój salon bez narażania się na duże koszty? Przeczesujesz sklepy w poszukiwaniu przedmiotów, które dodadzą Twojemu wnętrzu charakteru, ożywią je lub tchną w nie nutkę nowoczesności? Rozwiązanie jest dużo prostsze, niż mogłoby się wydawać. Technologia LED kojarzy się głównie z podwieszanymi sufitami i oprawami podszafkowymi, jednak takie spojrzenie jest bardzo mylące. Diody mogą posłużyć również jako znakomita dek

Punktowe oświetlenie sufitowe – dlaczego warto?

  Oświetlenie LED i podobne Widoczność (1191)
Punktowe oprawy sufitowe początkowo uważano za zwykłą nowinkę techniczną, kolejną modę, która zaraz przeminie. Dziś jednak coraz częściej zastępują one klasyczne rozwiązania w postaci lamp wiszących, a niektórzy decydują się na połączenie obu tych pomysłów. Co sprawiło, że oświetlenie punktowe stało się tak popularne w polskich domach?

Czy oprawa sufitowa jest potrzebna?

  Oświetlenie LED i podobne Widoczność (757)
Oprawy sufitowe LED pełnią różne funkcje. Sprawdź, dlaczego warto się nimi zainteresować, wybierając oświetlenie górne.

Sterownik radiowy do LED RGB – oświetlenie BEZ wyciągnięcia ręki

  Oświetlenie LED i podobne Widoczność (665)
Jakie możliwości daje Ci sterownik? Przede wszystkim pozwala na uzyskanie dowolnych barw świecenia w bardzo prosty sposób, bo poprzez ruch palca po charakterystycznym okręgu w kolorach tęczy na pilocie. Umożliwia również zaprogramowanie własnej sekwencji zmiany kolorów, modyfikowanie szybkości poszczególnych programów, zmianę jasności świecenia urządzeń LED RGB czy miganie światła.