Oświetlenie meblowe

Oświetlenie meblowe to szybko rozwijająca się branża oświetlenia LED, która zdobywa coraz to większe rzesze zwolenników. Stolarze, producenci mebli oraz użytkownicy pragną podkreślić walory użytkowe oraz estetyczne swoich mebli instalując w nich, różnego typu rozwiązania oświetleniowe.

W oświetleniu kuchennym najczęściej stosuje się taśmy LED zamontowane w profilach LED lub nowoczesne oprawy LED montowane podszafkowo. W salonach i sypialniach stosuje się delikatne oświetlenie dekoracyjne, które akcentuje i uatrakcyjnia konkretne strefy mebli. Do podświetlenia półek szklanych stosuje się np. klipsy LED, a do oświetlenia większych przestrzeni (np. wnęki i sufity) taśmy LED RGB. Witryny meblowe idealnie są podświetlane oczkami LED montowanymi na dystansie lub do wpustu.

Wszystkie te produktu znajdziecie Państwo w naszej szerokiej ofercie. Jeżeli chcecie małym kosztem odmienić wygląd swojego mieszkania polecamy wybór oświetlenia meblowego.

Oświetlenie meblowe 

Widok:
Siatka
Lista
na stronę

Oprawa OVAL z dystansem to oszczędna i bardzo wydajna oprawa LED o mocy 2W. Oprawę stosuje się nawierzchniowo, jako oświetlenie blatu roboczego montowane podszafkowo w kuchniach.

Oprawa OVAL SKOS MASTER z wyłącznikiem  to oszczędna i bardzo wydajna oprawa LED o mocy 2W. Oprawę stosuje się nawierzchniowo, jako oświetlenie blatu roboczego montowane podszafkowo w kuchniach.

Oprawa ORBIT  to oszczędna i bardzo wydajna oprawa LED o mocy 1,5W. Oprawę stosuje się nawierzchniowo, jako oświetlenie blatu roboczego montowane podszafkowo w kuchniach.

Oprawa ORBIT XL to oszczędna i bardzo wydajna oprawa LED o mocy 3W. Oprawę stosuje się nawierzchniowo, jako oświetlenie blatu roboczego montowane podszafkowo w kuchniach.

Oprawa ORBIT XL MASTER  to oszczędna i bardzo wydajna oprawa LED o mocy 3W. Oprawę stosuje się nawierzchniowo, jako oświetlenie blatu roboczego montowane podszafkowo w kuchniach.

Nowoczesna listwa sterujaca 270mm MASTER LED 4W z wyłącznikiem dotykowym i okablowaniem.

Listwa oświetleniowa PUPIL LED 270mm 4W z okablowaniem do rozbudowy zestawu

Oprawa SQUARE XL to oszczędna i bardzo wydajna oprawa LED o mocy 2W. Oprawę stosuje się nawierzchniowo, jako oświetlenie blatu roboczego montowane podszafkowo w kuchniach.

Oprawa SQUARE2 to oszczędna i bardzo wydajna oprawa LED o mocy 1,5W. Oprawę stosuje się nawierzchniowo, jako oświetlenie blatu roboczego montowane podszafkowo w kuchniach. Może też służyć, jako oświetlenie dekoracyjne do mebli.

Oprawa SQUARE RGB to oszczędna i bardzo wydajna oprawa LED o mocy 1,8W. Oprawę stosuje się nawierzchniowo, jako oświetlenie blatu roboczego montowane podszafkowo w kuchniach. Może też służyć, jako oświetlenie dekoracyjne do mebli.

SQUARE 2,5W, OPRAWA PODSZAFKOWA LED to oszczędna i bardzo wydajna oprawa LED o mocy 2,5W. Oprawę stosuje się nawierzchniowo, jako oświetlenie blatu roboczego montowane podszafkowo w kuchniach. Może też służyć, jako oświetlenie dekoracyjne do mebli.

Zawartość schowka

  • Brak produktów